Size göre Türkiye nin en popüler takımı?

4 büyükler içerisinde tuttuğunuz takımı bir kenara koyarak objektif olarak cevaplarsak Türkiyenin en renkli, en popüler takımı size göre hangisidir?

• GALATASARAY
    52% (32)49% (19)50% (51)Oy Ver
  • BEŞİKTAŞ
    8% (5)23% (9)14% (14)Oy Ver
  • FENERBAHÇE
    35% (22)28% (11)33% (33)Oy Ver
  • TRABZONSPOR
    5% (3)0% (0)3% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|19

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaraylıyım ama nedense en çok fenerbahçe popüler gibi geliyor

0|1
    0|0
    • bencede, hem medyada en çok konuşulan takım olması hem transferlerde isminden çok sözettiriyor olması, sonuç olarak nereden bakarsan bak en çok tartışılan ve konuşulan takım fenerbahçe olması onu Türkiyenin en popüler takımı yapıyor bence.

Kızlar Ne Diyor 15

• GaLatasaray, ben isvicre`de yasiyorum. GaLatasaray ceketimi giyip disari cikinca Erkekler önüme geciyor.. El cakiyoruz... Ceketin bir harika diyorlar.. :D
    Gecen gün birinin üzerinde GaLatasaray formasi Drogba yaziyordu.. Sonraa böyle parmakla begenme isareti yapiyorlar vs vsss... :D
    Takimimi cok seviyorum... Bunlari yapanlar yabancilar hee Türkler degil... :D

0|0
    0|0
  • Galatasaray bence

0|2
    1|1
  • Türkiye'nin en renkli, takımı vs olarak düşünmedim fakat, Galatasaray dünya genelinde daha iyi bilinen bir Türk takımı...

Bir Beşiktaşlı olarak da objektifliğin dibine vurdum.

0|3
    1|2
  • Galatasaray

0|2
    1|1
  • B E Ş İ K T A Ş ❤

0|0
    0|0
  • fenerbahçe

0|0
    0|0
  • İngiltere, Almanya ve Hollanda maceralarımda Galatasaray'ın açık ara önde olduğunu öğrendim. Futbol muhabbeti açıldığında akla direkt Galatasaray geliyor adamların.

Sen ne güzel takımsın be, Galatasaray. <3

0|0
    0|0
  • Gassarayyy

0|0
    0|0
  • Fenerbahce

0|0
    0|0
  • Tabiki FENERBAHCE !

1|1
    0|2
  • Gs tabiki

0|0
    0|0
  • dünya çapında gerek şerefiyle gerek başarısıyla tabiki Galatasaray :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş 8-0 dan
    Fenerbahçe şikeden
    Galatasaray UEFA dan dolayı popülerdir.

0|1
    2|4
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Galatasaray şampiyonlar liginde gelenden gecenden 4 tane yiyerek gruptan1 puanla ayrılarak avrupada daha popülerdir :)

0|2
    0|2
    • Bu arada takımdan kasti sadece futbol takımı olanlar yorum yapmasın allah aşkına
      Basketbol da olsun voleybol olsun fenerbahçe açık ara önde

Erkekler Ne Diyor 19

• dünya çapındada yabancı ülkelerde en popüler takım galatasaray

0|2
    1|1
  • F e n e r b a h ç e Tabiki Tesisleşmede Dünyada Bir Örnek. En Kötü maçta stadın doluluğu bazılarının derbilerini bırak 4-5 maçtaki doluluğundan kat be kat üstün :)

1|0
    0|2
  • bence beşiktaş. taraftar olarak çok duyarlı ve sosyaller. her ne kadar gezi olaylarında adında çok söz edilsede. benim gözümde imaj olarak çok içten ve vefalı taraftara sahip bir takım beşiktaş.

0|2
    1|1
  • Renksiz takımın renkli taraftarıyız

0|0
    0|2
  • Galatasaray tabiki.

0|1
    0|1
  • futbol olarak diyorsan galatasaray ama spor olarak diyorsan fenerbahçe çok üstün

1|1
    0|1
  • Bjk halkın takımı.

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|2
    1|1
  • Takım olarak #GALATASARAY
    Zenginlik olarak #FENRBAHÇE
    Taraftar olarak #BEŞİKTAŞ...
    Bu kadar NET.

0|0
    0|1
  • Ben Fenerbahçeliyim ama açıkçası Beşiktaş-Çarşı Gezi'de yüm Gezicilerin (ve tabi benim de) kalplerini kazandı.

0|0
    0|0
  • bunu tartışmaya bile gerek yok GALATASARAY tabiki şimdi ispatlarım ama zaman kaybı olur.

0|2
    1|2
  • 1|1
    0|3
  • beşiktaş yine ankette 3. çıkcak :D

0|1
    1|1
  • Siyah ile beyaz saldır beşiktaş #D

0|0
    0|1
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Türkiye yi gec Dunyanin sayili kuluplerideniz Daha dun Real maca cagirdi. Her sezon rutin mac yapiyoruz. Tesekkurler Galatasaray ;)

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ

0|0
    1|3
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
Yükleniyor...