Sarışınlar aptal mıdır?

sizce sarışınlar aptal mıdır? söz meclisten dışarı bu arada :) bence gerçek sarışınlar evt daha doğrusu biraz saf oluyoler :)

0|0
17|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun nedenini söyleyeyim. Saç rengi tutup insanı aptal veya zeki etmez. Fazla ilgi insanları afallaştırıyor. Günümüzde sarışanlara da ilgi bi hayli fazla oluyor. Bu ilgi yüzünden afallaşıp aptalca hareketler sergieleyebiliyorlar. Ama bu ilgiyi iyi kullanan kızlarda var. İşin içine birazda kişilik karıştırıp çırpmakta fayda var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bu söz uydurma bir söz. hele ki kadınlar asla aptal değildir.

0|1
    1|0
  • bence bu sözü sarisinlari sevmeyen birisi uydurmus.Bana göre hicbir kadin saf degildir

0|1
    0|0
  • Sarışınlar çok tatlı.

1|1
    0|0
  • ne alakası var arkadaşlar sizce tanrı insanları yaratırken sarışın yapıyım aptal olsun esmer yapıyım şöyle bçyle olsun diyerekmi yarattı.

0|1
    1|0
  • Bence sarışınlar hem çok çekici,hemde çok zekidir.Düşünün bir defa neden çok fazla etrafımızda sarışın yok...

1|1
    0|0
  • bence çok zekiler hiçte aptal bi sarışın görmedim ... inanılmaz hin inanılmaz cinler .. adamı mahvederler o derece ..

1|1
    0|0
  • kimle kıyaslayalım

0|0
    0|0
  • orjinal sarışınla muhabetim olmadı

1|0
    0|0
  • Sarışınlar candır

1|0
    0|0
  • oda allahın bir kulu arkadaşım saf olduğu kanatine nereden vardın ki

0|0
    0|0
  • renlerın aptallıkla alakası ne anlamadım bunu soylıyenler bence sarısınları cekemıyenler...

0|1
    1|0
  • Hiç bir kadın aptal değildir.

1|0
    1|0
  • Bir çok sarışın gördüm ama aptalına rastlamadım :D Sarışınlar genelde güzeldir . aptal değil :)

1|1
    2|0
  • Aptallar mı bilmem ama çoğu taş oluyor..

1|0
    0|0
  • alakası yok sacma o bence

0|1
    1|0
  • renge göre değil ama akıllı görünen aptallar var tabi :D

1|0
    1|0
  • bence aptal demiyelimde

biraz saflık var

0|0
    0|0
  • :)) genelde sanki biraz. Ama kişiden kişiyede değişir.

0|0
    0|0
  • sarışınlar sarı olunca aptal olmamız gerek diyorlar ama aslında şeytana papucu ters giydirirler

0|0
    0|0
  • ne bilem ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Dişilerini bilemem de, erkeklerine laf yok ..

2|0
    1|0
  • Bence olayın sarışınlıkla alakası yok. Sarı saç tiki diye tabir edilen kafadaki insanların genelde tercih ettiği saç rengi. P!nk'in bu klipte dalga geçtiği kızlar yani, link , ve bence aptal olan onlar. Bütün sarışınları yaftalamak doğru değil.

0|1
    1|0
  • Dünyada sarışın az olduğu için,talebi fazladır.Bu talep fazlalığını kaldıramayan esmer kitlenin uydurduğu bir şeydir bu...

Bizim ülkenin çoğunluğu esmer.Bir hayırlarını görmedik.

Newton,Bohr,Heisenberg,Planck gibi adamlar ve onları doğuran analar aptal mıdır yani...Geçin bunu artık.

0|0
    0|0
    • Heisenberg ve Planck çok kötü adamlardır yalnız. Bayağı şerlerini görmüşüzdür

• Evet bak beni lisedeki fizik derslerine geri götürdün, beni bi nostalji havası sardı şimdi :(

• Hehehe ne lisesi ya...Bunlar ve Schöridinger Denklemlerini çözmekten anam ağladı benim lisans hayatım boyunca:DHala da devam...

• Bir Cicişler vardı ama..

1|0
    1|0
  • evet sarışınlşar aptal bence saflar her söze genelde inanan tipler zekaları yetmez birşeyi çok iyi anlamaya esmer kişi zeki tuttugunu koparan tip oluyor erkegide bayanıda neden bilmiyorum ama öyle

0|0
    0|0
  • daha çok küçüksün

0|0
    0|0
  • Saflık ve aptalı birbirine karıştırmayalım lütfen.

Esmerler saf, sarışınlar aptal. Bunu öz kuzenimi de dahil ederek söylüyorum. İstisnai bir durumda yok. Bugüne dek akıllı sarışın görmedim. Gördüklerimin de siyah dip boyası gelmişti.

0|0
    0|1
  • orjinal sarışın ise = hayır

ama diğer renklerden dönen var ise = evet aptaldır

1|0
    2|0
  • aptal olsam bursluhemş kazanmazdım heralde .. param olsa burssuz tıpta geliyodu ama çok pahalı ya la

0|0
    0|0
  • link en sevdiğim videolardandır <<3

0|0
    1|0
  • He yavrum he aptal hepsi aptal..

0|0
    0|0
  • aptal değilim

0|1
    1|0
  • Ben esmerim ama bunu kim demişse aptal olan kendisi