Profesyonel/ünlü futbolcular ve siz?

gittiginiz bir ortamda profesyonel/ünlü bir ve ya birden fazla futbolcu gorseniz ne yaparsınız? tepkiniz ne olurdu?
ben bir restoranta gitmistim orda bir takımın tum futbolcuları vardı, hepsiyle foto cekildim ve uzerimdeki bluza imzalarını attırdım :D <3
Profesyonel/ünlü futbolcular ve siz?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Zaten görüyorum çoğu zaman futbolcu tesisler yakın diye.

1|0
    0|0
  • Karşılaştığım futbolcuya gore değişir

0|0
    0|0
  • İçlerinden sevdiğim futbolcu varsa onunla fotoğraf çekerdim ve imza isterdim

1|0
    0|0
  • Tanıdıgım akraba 2 tane prof futbolcu var fakat ünlü değiller 1. Lig de oynuyorlar :D

1|0
    0|0
  • Top 100 ün 90 nıyla karşılaşmışımdır. Bitek muslera ve sneijder la foto çekilmek içimden geldi. Fatih terim de karşısında düğmemi ilikleyip saygılar hocam dedim :)) birde playoff larda hunharca aldığımız kupayı kaldırmak nasip olmuştu fatih hocanın arabasından alıp :))

0|0
    0|0
  • Turk futbolculara hayranlik duymuyorum yabancilar olabilir

1|0
    0|0
    • bende daha cok yabancı futbolcuları seviyorum ama ben benm ulkemden futbolcular oldugu icin iclerinde yani takımda pek yabancı olmazdı 2-3 yabancı olurdu, ama yinede yerli ve yabancı olsada hepsiyle gorustum

• ay kezban kıyamam l*n mal milletin yemegini kursagında bırakmışsındır geçen ayda girdim üstünde o bluz vardı terli terli

0|0
    0|0
  • 2-3 sene önce arkadaşlarla tatile antalyaya gitmiştik kaldığımız otelde haginin akademi takımı vardı bişey yapamadık çünkü hep meşguldu

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın aferim

0|0
    0|0
  • Forma isterim telefon isterim pc isterim isterimde isterim o kadar parayi mezarami goturcekler

0|0
    0|0
  • ıgrenc bı durum

0|0
    0|0
  • gidip asla rahatsiz etmem ayrica umrumdq olmaz

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim de basima benzeri geldi ama hic umursamadim bile. Sonucta eve kapali kalacak degiller ya, rahatsiz etmem yazik ya bunaliyorlardir 😄

1|0
    0|0
  • Gel paslaşak derim😂

1|1
    1|0
  • Hiç umrumda değil keyfime bakarım

0|0
    1|0
  • Fotoğraf ve video çekerdim tbo

0|0
    0|0
Yükleniyor...