Yapılan 25 stadın 24 ünü devlet birini Beşiktaş yapıyor ve o da durduruluyor Neden?

Madem iş kazası diye durduruldu neden Soma ve diğer maden ocaklarına ruhsat verildi O yerler bilirkişi tarafından sakıncalı olan ocaklardı
Geçen gün Ali Samiyen yerine yapılan plazada 9 isçi vefat etti. Vefata rağmen mühür yok plaza tam gaz devam...

Yorum madalyonun arka yüzünü görenlerin...

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Üvey evlat muamelesi görüyoz

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Madalyonun ön yüzü arka yüzü orta yüzü yok. Birileri ihalelerden dünya para kazanıp işler yapar. Zenginin parası züğürdün beşiktaşlısını yorar işte böyle. Yani elalem milyon dolarlar götürecek stad yapılınca paralar cukka bizi işte böyle ağız salyalarını akıtarak insanları savunma peşine düşeriz.

0|0
    0|1
    • Kim götürüyor o paraları

• Zenginin fakiri soymasina ben kökten karşıyım ama burada durum farklı
      Beşiktaş sevgisi menfaatsiz parayla pulla ölçülmez, manevi duygular gibi anlayacağın
      Benim kizidigim nokta neden çifte standart bu işin siyasi boyutu

• Yahu işte beşiktaşlı yöneticiler bizim firmalarımız bizim yöneticilerimiz ihaleleri alsın yapsın demiştir. Siyasilerin tanıdıkları firmalar falan feşmanları ihaleye katmamış para kazandırmamışlardır ondandır. Yani her yerde bu tanıdığa gitsin meselesi vardır.

• fener'im diyorum ve susuyorum.

1|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 9

• Abi ölümüne Beşiktaşlıyım ve Beşiktaş'ı çekemiyorlar hele o kerpik kafalı fırça bıyıklı faşist insan adını söylememe gerek yok herkes biliyor kim olduğunu. abi ne diyelim Allah yardımcımız olsun. Türkiye'nin Avrupa başarısındaki en büyük yüzde Beşiktaş'a ait. o eşcinsel takımlarına devlet tarafından büyük yardımlar yapılıyor. biz renksiziz abi kimse bizim gibi olamaz. abi şu an çok sinirliyim.

0|2
    1|1
  • Halkın yanın da olan biri var mı ki? Yok. E o zaman da beşiktaşımıza bizden başka sahip çıkacak kimse de yok.

0|1
    0|0
    • Bu takım üvey evlat muamalesine inat ay yıldızı sonuna dek taşıyacak

• burada senin söylediklerine itafen Beşiktaşın stadı niye durduruldu değil Mecidiyeköye yapılan plaza ya da soma vs neden durdurulmadı bir kural varsa hepsine işler Beşiktaş stadına yapılan diğer yerlerdeki plaza stad vs de uygulanması gerekir.

0|0
    0|0
    • Sence neden o kural herkese uygulanmıyor

• İllaki vardır bir çıkar ilişkisi burdan sadece tahmin yürütebiliriz belkide çok farklı neden çıkar altından. Tekrar ediyorum BJK stadına yapılan yanlış değil diğerlerine yapılmayan yanlış.

• Beşiktaş stadini zaten devlet yapıyor "))

0|0
    0|0
  • o işin arkasında başka şeyler vardır

0|1
    0|1
  • kardesim asy arazisindeki insaattada is durdu sonra geri devam etti ama orda dedigin gibi para uzerinden oyunlar dondu vodafone arena insaati icin İBB gec uyandi 2 3 gunluk ufak capli bir durdurmadir

0|0
    0|0
  • Carsi devlete karsi *,*

0|0
    0|0
  • Beşiktaş üzerine çok geliyorlar

0|0
    0|0
  • Ayıp etmişler

0|0
    0|0
Yükleniyor...