Seyircisiz maçlara kadınların alınması doğru mu?

Seyircisiz maçlara sadece kadın ve çocukların alınmasını olumlu karşılamıştım.GS'lı olmama rağmen FB maçındaki görüntü çok hoşuma gitmişti.Ama dün Beyaz Show'da verilen cezanın kadınlarla çekilmesinin ayrımcılık ve haksızlık olduğunu konuştular.Hiç o yönüyle düşünmediğimi farkettim.Siz ne düşünüyorsunuz? İyi bir fikir mi, yoksa kadına yapılan bir ayrımcılık ve haksızlık mı?

0|0
128

En İyi Kız Görüşü

• başlı başına saçmalık olarak buldum yıne bulacagım ya bayanlar artık okadar erkegın ıçıne gıdılmez dusuncesınden bır çıksınlar bence.bende bayanım her maçada gıdıyorum ne tacıze ugradım ne saldırıya.fb maçındakı goruntu hosuma gıtmedı cocuklar fılan ofsaytın taçın penaltının faulün ne oldugunu bılmeyen hatunlar gıtmısler orda cocuklarla maç ızlıyorlar eee cocuklarlamı ılgılendıler maçımı ızledıler?bence tamamen haksızlık kufurun kavganın cınsıyetı olmaz o maçtada kufur edıldı.bayandılar ama kufur ettıler tamamen haksızlık olarak goruyorum.kendı takımım boyle ceza alsa trubunden cıkmayan hıçbır maçı kaçırmayan ben asla ve asla oyle bır maça gıtmezdım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Bizim kadınlarımız bile odiğer takımların erkelerını halt eder.

Pozıtıf ayrımcılık olabılır. Önemli değil bu .. Hiç seyırcısız oynamaktan ıyıdır.

Herşeyıde fazla ırdelememek lazım..

BUndan daha önemli kadın sorunları var tecavuzlcuyle evlendrilme gibi...

Bunla ugraşırken derin mevzular göz ardı edılıyor..

neyse sonuc şu ben fenerbahçem mahallede oynasın ben kaldrımdan desteklerim gerekirse...

0|0
    0|0
  • kadınlar birbirine girse onlara kimse ayıramaz:))))

0|1
    0|0
    • en iyi cevap:D hatta fener maçının maç sonunda kadınlar dedikodu bile yapmaya başlamışlardı.. Kaleci ilkere buradan selamlarımı gönderiyorum diye..:D

• bi teyze, ilkere kafa atmayı bile planlamış,bunu da açık açık tv de söylüyor:) ilkerin gülüşlerine kafayı takmışlar..:)

• :))))ya umite alemsin walla

diyorum ben kadınlar daha fena:)))korkun bizden:)))

• Her maça gittim... Ha cezalı ha cezasız ne farkeder...Taraftar Taraaftardır.. Bunu Fenerbahçe ve Fenerbahçe taraftarları olarak en iyi şekilde gösterdiğimizi düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • o ne ya ne saçma bi düşünce, kim neresinden çıkarmış bu saçmalığı çok merak ettim şimdi...

0|0
    0|0
  • Aynı şekilde düşündüm kadınlar ve çocukların seyırcı olması cezalandırma şekli

ve cinsel ayrımcılıktı .Tamamen aynısını düşündüm Beyaz iyi yapmıs dile getırerek.

Türkiyede zaten hep hakaretler kadın üstünden yapılıyor çünkü memleketımde

kadın olmak aşağılanmak için yeterınce sebeb ,kız çocuklarını diri diri gömen araplardan

farkları yok.

0|0
    1|0
    • Zina ile ilgili yasa maddesini öğrendim bugün buradan, az kaldı az:)

• Şunu gördükten sonra benım hiç bir umudum yok .

link

• Evet okumuştum bu haberi:(

Benim de umutlarım giderek azalıyor.

• doğruda lafmı süper:))

0|0
    0|0
  • yanlış olan ne?

0|0
    0|0
  • gayet iyi ..

0|0
    0|0
  • neden ki dogru

0|0
    0|0
  • evet doğruuu !

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• guzel bir uygulama bence

bugun seyircisiz maclara girmeye baslayan kadinlar 5 sene sonra tum maclarda boy gostermeye baslar maclar renk cumbusu olur

ayrica kadinlarda kocalarina bagirip kufredecegine maclarda desarj olur gelir kocalarini oper dha mutlu olurlar :))))))))))

0|0
    0|0
  • Olaya hangi yonuyle bakildigi onemli oraya 50 bin kadin gitmis hic biri bu durumu yadirgamamis kadinlar gunu oldu gibi Bi bakima bence erkeklere ornek oldular fikrimce uygulama devam etmelidir..olumsuz olan tek sey ofsayt olup sayilmayan gole dadikalarca sevinmeleri:)))

0|0
    0|0
  • Ben futbolcu olsam o kadar cigliklarin arasinda oynayamazdim hali sahada oynarken bile cevredeki kizlarin bagiruslari motivasyonu bozuyorsa 55bin kadinin cigliklarina dayanamam

0|0
    0|0
    • Gol pozisyonlarında hele desibel daha da artar:) Eller yanakta aayyy sesleri:))

• kimsenin olmamasıyla sadece kadınların olmasını aynı kefede tutan bir uygulama. hani fikir benden çıkmış olsa, feminist örgütler ayaklanarak köprüden aşağı atardı beni.

0|0
    0|0
  • bence mantıklı. biz erkeklere siz olmadan da futbol izlenebilir mesajı aslında verilmek istenen.

0|0
    0|0
  • Kadınları seyirci olarak saymayarak,kadınlara yapılan bir hakaret olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • doğru değil.

0|0
    0|0
  • Ayrımcılık tabiki de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...