Herkes kendi hatası için özür dilemeli

diyelim sevdiyiniz bir hata yapmış,sınırden çok kırıcı olmaya başladınız, sınırınız geçince onu kırdığınız için özür dilermisiniz,ya onun hatasınami sayarsınız?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu yaşanılan olayın durumuna göre değişir bu yaptığı hata diye tabir ettiğimiz şey örnek olarak beni aldatması olursa( ki bu hatamı değilmi orası da tartışılır :) ) bilmiyorum onun kırılması sanırım umurumda olmaz öyle bir durumda benim ona sinirlenerek kırmam bana göre onun bana karşı yaptığının yanında çok hafif kalır. Eğer bundan çok daha basit bir hata varsa zaten öyle kızacak kadar sinirleneceğimi sanmıyorum önce normal olarak uyarırım ancak ona kızmadığım için bu hatasına devam ederse ilişkinin sonucu bellidir.

0|0
    0|0
  • önceden son uyardıgım bırseyı tekrarlamıssa ona cok kızrım. yoksa hıc bır hataya buyuk tepkıler vermem

0|0
    0|0
  • Tabiki dilerim.

0|0
    0|0
  • özur dılerım yınede

0|0
    0|0
  • Hatsına sayardım ( bide kırıcı sözlere bağlı değişir, ağır gitti isen özür dilerdim)

0|0
    0|0
  • anlayıs sart egıtım sart özur sart arkadas

0|0
    0|0
  • Tabi ki hatalı isem özür dilerim. Neticede insanız. O hatalıysa aynı şeyi ondan beklerim elbette...

0|0
    0|0
  • hatanın kimde oldugunu düsünür ona göre özür dilerim tabi ki

0|0
    0|0
  • dilerim..bu arada herkes

0|0
    0|0
  • herkesi ayrı yazanlardan ayrı nefret ediyorum. her kez yazsaydın bi de evini yakardım

0|0
    0|0
  • ben hatalıysam özürdilerim

0|0
    0|0
  • özürlü olmak insana ne kazandırır be ya herşey karşılıklıdır sen neyi alırsan onu biçersin güzelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tamam.

0|0
    0|0
  • Dilerim, kendi hesabima onun yaptigi yanlisi devam ettirdiysem eger, özrünü de dilerim.

0|0
    0|0
  • dilerizz haksızlık yaptıysakk tabii.. ama çok sevdiğm biri olmalı öyle herkes değl.

0|0
    0|0
  • Hatam varsa özür dilemeyi kelam etmem de. Faklı bir yöntemle ima ederim.

0|1
    0|0
  • Özürdilerim öküzleşmenin anlamı yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...