Şaka mısın sen yaaa...

paltonik aşka yelken açtım onu görebilmek için hergün çalıştığı yere gidip hiç lazım omayan şeyleri alıyordum...

sütten ağız yanınca yoğurdu üfleyerek yiyor insan...

alıştırdım kendimi benimsemeye başladım...

sonra direk kendisine yaklaşmanın iyi olmayacağı kanatına vardım biraz bilgi toplamak iyi gelir diye düşündüm...

etkilemek için hayaller kurdum ilgisini ne çeker diye düşündüm acaba nasıl bir süpriz yapılabilirdi...

çevresinden bir bayana içimi döktüm...

duyguklarım şok etmişti beni...

iyi güzel bir insan ama bir düşüncesi varki hoş değil dedi neydi merak ettim sordum...

kendisinin bir arabası evi varmış...

birlikde olacağı insanın arabası daha kaliteli olucakmış evi ve yazlığı olucakmış onun okuduğu bölümden daha yüksek olucakmış

şimdi ben muhasebeciyim o kasiyer benim 3 katlı evim var onun tek ben araba kullanmasını sevmiyorum o yüzden motor kullanıyorum...o lise mezunu ben üniv...

onun özelliklerden üstünüm...

durdum...

tüylerim diken diken olmuştu mağazadan malmı seçiyoruz diye düşündüm...

ve rafa kaldırdım bir daha açmamak üzere...

sizce aldığım karar benim açımdan doğru bir karardı bugüne kadar paraya hiç önem vermedim ve parayı seven herkesden uzak durdum...para sadece ihtiyaçları karşılayan bir aracken insanlar hayatlarını devam ettirecekleri kişileri neden önce maddiyatıyla ölçer... maddiyat eşittir mutlulükmü...

çok zengin bir insan çıktı karşınıza evlendiniz iflas etti buraya kadar aşkımızda iflasmı etti deriz...

Güncellemeler:
bu kadar guzel ınsanı bır arada gormek guzel bır duygu...

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Bazilarina para kazanmak zor geliyor , baskasi kazansin ben sefasini süreyim diye düsünen cok fazla kisi var !

Zaman kötü paranmi var derdin var

0|1
    0|0
  • arkadasim bazen bizlerde evlenecegimiz kisinin su ozelligi bu ozelligi olsun deriz ama ask varya ask insanın gozunu kor eder bu sozler formalite sozlerdir sen kisinin ilgisini sevgisini kazandıktan sonra hersey olur. ama o altındaki motoru bence degistirmelisin artı gidip kızla konus fakat ben bole bole dusunuyorum degil guzel kelimelerle onu tanımak istedigini belirt. bole silcegine sansını dene olmazsa hepten silersin

0|1
    0|0
    • yasamın kıyısında olmak guzel o yuzden motoru satmam dedıklerıne bır tarafdan katılıyorumda ask bır gun gıder yerını sevgıye bırakırsa o zaman ayrılması daha zor olmazmı

• sevgi baglılık demektir hem ne ayrılmasından bahsediyorsun onu anlayamadım

• dusun dıyon oldukı ask mesk sevgı bır sure sonra ask yol aldı gıttı sevgı kaldı sevgi monotonlastıgı bır gunde kalkarda benı ne doktorlar ne muhendısler ıstedı derse...

• duygularınızı rafa kaldırmakla bencede iyi etmişsiniz.maddiyattan önce bir insanın karakteri ve kişiliği ön planda olmalı.bunu göremeyen bir insanla yola çıkılmaz herhalde.hakkınızda hayırlısı olsun.iyi günler

0|1
    0|0
  • neler yasamissin panpa ):

0|1
    0|0
  • doğrusunu yapmişsin aferim çak bi beşlik :))

0|2
    0|0
  • Onla konışmadan bence böyle deme derim.

0|2
    0|0
    • konustugum ınsan yabancı degıl benden yasca buyuk bır bayan ve bayanlar bayanları daha ıyı tanır...

• Çok doğru bir karar vermişsiniz. Önemli olan maddiyat değildir.

0|1
    0|0
  • bu kadın derdi bence en mantıklısını yapmışsın hacı:)

0|1
    0|0
  • o kız neyin kafasını yaşıyor acaba.. sen en iyisini yapmışsın. uzak dur böyle düşününlerden..

0|1
    0|0
  • Allah baska dert vermesin :(

0|1
    0|0
  • Anlamadığım bir şey var... Konuştuğunuz bayanın doğru söylediğine nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Bayan belki iyi biridir ama kıskanmıştır sallamıştır öyle kimbilir

0|0
    0|0
    • evli bir insan ve abla dedıgım biri benden 13-14 yas buyuk ve emeklılık konusunda bazı bılgılendırme yaptıgım bırı o yuzden kıskanclık yapmıycagına emınım

Erkekler Ne Diyor 2

• Bütün yanıtları da okudum. Ne kadar güzel, hala romantizm ölmemiş, duygu yoğun ilişkiler yeniden mi artıyor ne!, demek hala samanlık seyran olabiliyor ha! gibi sevinç nidalarında bulunmayı çok isterdim ancak biraz da gerçekçi olmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Lütfen yanıtlarımızı yazarken sadece duygusal yönden değil biraz da realist tarafından da bakalım. Hayat o kadar acımasız ki, inanılmaz büyük aşkların bile ne yazık ki ekonomik nedenlerle çok hızlı çöküşüne tanık olduğumuz dönemler yaşıyoruz. İtiraf edelim, (önce bayanlar) hepimizin hayallerini süsleyen büyük aşklar yanında yatlar katlar değil midir? Tamam kabul ediyorum, realist beklentilerimiz sınırlı olabilir, ama hepimizin hayal kurmaya başlarken sözleri; " hiç olmazsa nohut oda bakla sofa kafamızı sokacak bir evimiz olsun, ayağımızı yerden kesecek bir de arabamız olursa ooh daha ne isterim" gibi başlamaz mı ilişkilerden bahsederken? Yukarıda bahsi geçen bayan arkadaşımızın düşüncelerini yadsımayın lütfen, onun da gelecek kaygısı taşımadan kuracağı yuvası için belli kriterler koymuş saygı duymak gerekir.

0|1
    0|0
    • degısık bır bakıs acısı tesekkurler...

peki sen cevrendeki ilişkilerini cuzdanın kabarıklıgına goremı koyuyorsun.. mesela arabası olan arkadasın arabası olmayan arkadasından dahamı ıyı...

karsı komsum ıc guveyı gıtmıs kayın pederı zengın adam oldu butun mal mulk kaldı buna daireler yazlık araba kurulu ıs cok samımıydık bir gun geldi agladı koskoca adam o zengınlıkde ne esı takıyor adamı nede cocukları afedersın ama ben sokarım bole mala...

• hacı benım demek ıstedıgım asıl konu karsımdakı ınsan parayı on planda tutuyorsa benım ısım olmaz herkes rahat yasamayı ıster ama suvarkı karsındakı ınsanı parasıyla olcemezsın benım demek ıstedıgım buydu...

• Katılıyorum, özetle her şey para değildir ama paranın önemini de gözardı etmeyelim :)

• bence geri iade et aldıkları, ve bi cd ye şunu yükle ona ver ve koşarak uzaklaş :)) link

1|1
    0|0
Yükleniyor...