GS yönetimi taraftarı ne zamana kadar uyutabilecek?

Fatih Terimin açıklamalarına göre Galataaray transfer yapamayacak ama yöneticiler çıkıyor dünyaca ünlü bir yıldız alacağız diyorlar ama 2 seneden beri birşey yok bunlar daha ne zamana kadar taraftarı uyutacak?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soru sadece Galatasaraylıları ilgilendiren bir soru.Yani kendi iç işimiz.O halde neden iki tane fenerli burda sabri üzerinden falan yorum yapmış?Farkındamısınız bilmem ama bu sizin ezikliğinizi gösterir.Hiç bir Galatasaraylı sizin iç işiniz olan bir soruda gidip yorum yapmaz.İşte size örnek,bakın bakalım tek bir Galatasaraylı yorum yapmışmı? link

2|5
    0|0
    • süper valla,gayet beyfendi bir tavırla hadlerini bildirmişsin. Bi zerre onurları varsa artık bu yazı üstüne gelip yorum yapmazlar bidaha +1

Kızlar Ne Diyor 1

• Taraftarı falan uyutmuyolar Fatih Terim açıklama yapıyor sadece transfer yapmak için yapmış olmak istemiyoruz die Gerekli bölgeye iyi bi tranfer yaplcak diyo daha ne desinler

0|4
    0|1
    • Ünal Aysal'a kötü diyemezsin. Adam gldi çok akıllı yatırımlar yaptı. Borçları baya bi azalttı. Evet akışıklı uzun boylu yi bir forvet alıcaktık fakat beklenmeyen bir şey oldu ve Ujwaluji sakatlandı. Bunun içinde acilen yeni bir defans getiilmesi gerekiyordu. O da Cris oldu

• Ekonomi işinde kimse Ünal aysalın eline su dökemez adam zaten ekonomici ama sportif olarak başarısız

Erkekler Ne Diyor 12

• Taraftarı uyutmak mı? Bi tarafımla gülüyorum sana şuan. Taraftarı uyutmak ya da bi taraftara şirin görünmek futbolcu transferi yapıpm bi başarı elde edememek mi? Yoksa nokta transferlerle başarıya ulaşmak mı? 2 senedir taraftarı uyutuyor diyorsun da bu takım geçensene açık ara ligi lider bitirdi şampiyon oldu. Bu sene şampiyonlar liginde en iyi 16 takım arasında. Bırakın bu züğürt tesellisi olaylarını :)))

1|2
    0|1
  • Ünal Aysala güvenıyoum gereklı takvıyelerı yapacak yıldız olması önemlı değıl faydası olması daha çok önemlı bence ama yıldız futbolcuyada hayır demeyız sonuçta

2|2
    0|0
  • ben yıllardır aynı şeyi düşünüyorum bu futbolu bozan insanlar hep yöneticiler futboldan anlamayan sporun s ni bilmeyen sadece paraları var diye gelen insanlar topluluğu tamam belki gs bir kaç trasfere ihtiyacı var olmasa ne olur hiç bir şey olmaz bir şekilde yine kodro içinde telafi edilir ama yöneticiler o kadar çok beklentileri yükseltiyorlar ki traftar da teknik kadroda bundan etkileniyor şuan gs trasfer yapmadan da şampiyon olabilir aynı şekilde fenerbahçede öyle ama işte bizim yöneticlerimizin iş güzarlığı yüzünden milyonlar harcanıyor yine sonra kulüp borç batağında oluyor beşiktaş örneğinde olduğu gibi biz artık spor akedemisini bitirmiş yada eski sporculardan oluşan yöneticiler istiyoruz

0|0
    2|4
    • Benimde demek istediğim bu tamam yıldız oyuncular gelmesin eyvallah ama Ünal aysal çıkıp çilek gelecek diyor Refik Arkan daha geçen gün dünyaca ünlü yıldız gelecek diyor ama nerde böyle açıklamalar yapmasınlar o zaman

• bilinçsiz insanlar işte

• taraftarı felan uyuttukları yok kardeşim c.ronaldo geldi de bizmi almadık :)) şaka bi tarafa bazı takımlar gibi milyon eurolar verip beygir gibi sahada koşturmak istemiyorlar

1|2
    0|0
  • Cris'i almışlardı ya ulan ne adamdı ya :D

1|1
    0|0
    • Aynen Ünal Aysal sözünü tuttu çileği aldı ben hayatımda Cris gibi bir iyi defans görmedim

• çilek çilek dediler crisi hemen yolladılar :D

0|1
    1|5
    • Sen git kendi takımına bak

• noldu hemen eksici camiasını toplamşsınız :D

• Yav sen kendi takımına bak hangi takımlıysan

• yıldız değil başarı istiyoruz. avrupa da ve ligde başarılı olsunlarda yıldız olmasa da olur...

1|1
    0|0
  • Sabriden büyük yıldız mı var?

link

1|1
    2|4
  • bekliyoruz

1|0
    0|0
  • bir sonra ki örtülü ödeneğe kadar

0|0
    2|2
  • Transferi tek çare olarak görmemek lazım.

0|0
    0|0
  • uyandırdı işte :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...