Bugün ve yarın ne yapmalı?

Hava buz gibi. Evdeyim. Neyle vakit geçirebilirim? İnternette sıkıldım. Tv de bir şey yok. Evde işte yok. Düşün düşün kafayı yedim. Hayatımı sorguladım, eski sevgililerimi saydım. Yine vakit geçmiyor. Saat daha 10.42 :)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• evde ne yapilir? film izleyebilirsin , temizlik yapabilirsin , internetten yemek veya tatli tarifleri bulup onlari deniyebilirsin yapmakla hem vakit gecirirsin hemde ogrenmis olursun , bulmaca cozebilirsin , interne oyunlari oynaayabilirsin , uyku ya da arkadaslarini cagirip sohbet etmek

0|0
    0|0
    • film kalmadı. ev çiçek gibi. yemek ve tatlı yapmak fena fikir değil aslında :)

• nettten film izleyebilirsin :) hem mutfagi dagit biraz hemde ogren ilerde zorluk cekmezsin esinle ;) once corbadan basla ve aksam yemegini sen hazirla . Simdi ilk defa hazirlicaksan aksam yemegi daha vaktin var once alisverise sonra da mutfaga gidip alinanlari yerlestirmekle baslayabilirsin ..

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 1

• Biz bu hafta içi cem yılmaza gidicez hava soguk oldugu için başka pekte yapacak bişey yok, cafeye gidip oturmakta bayıyo bi süre sonra ama yaza Az kaldı 4 ay gibi bişey sabretmek lazım:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...