Hızlı zayıflama yollarını anlatın lütfen

biran önce 10 kg vermem lazım ne gerekiyorsa yaparım eski bir sporcuyum bünyede ve sağlıkta hiçbir problem yok zayıflama haplarına da karşı değilim daha önce meksika biber hapını denedim çok işe yaradı fikirlerinize ve yöntemlerinize ihtiyacım var lütfennn :(

Güncellemeler:
eskisi gibi yoğun antrenmanlar yapamadığım için bu yöntemlere ihtiyacım var işim gereği spora pek vaktim kalmıyor malesef...

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• maurers ile 10 kilo verdim kısa zamanda ve geri almadım 1 yıldır..

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler hemen araştırcam peki nasıl kullandın spor diyet ne yaptın ne kadar sürede verdin bu 10 kiloyu

• teşekkürler deniycem :)

• bu arada onu kullanırken başka ilaç kullanma. adetken kullanma. birde eğer ciddi hastalıpın varsa kalkp vs dr a sor. ama yoksa kullan. günde 1 tane

Erkekler Ne Diyor 9

• Selahattin Dönmez 'in önerilerini dinle ( Ama bu hızlı zayıflama için pek işe yaramayabilir ) sağlık ve zayıflama önerileri mükemmel

0|0
    0|0
  • kışın zor be

0|0
    0|0
  • tatlıdan uzak dur :D

0|0
    0|0
  • hızlı kilo veren yine hızlı kilo alır.yavaş yavaş vermeye çalış.sağlık içinde zaten yavaş yavaş verilen kilo daha iyidir.

0|0
    0|0
    • ben tekrar kilo almaya razıyım onunla başedebilirim ama önemli olan bu iki ay içinde kurtulmam

• Sana tek tavsiyem haftada 4 sauna

bol bol su tuket

canın ne ısterse ye

aksam 7 den sonra hiç bir sey yeme

bak neler oluyor

0|0
    0|0
  • Ekmek ve yağlı yiyeceklerden kalorisi yüksek yemeklerden abu cuburdan uzak dur düzenli ve az az ye bol meyve destekli şekilde spor yaparak kilo verirsin

0|0
    0|0
  • yiyerek zayıfla öğünleri 5 ve ya 6 ya çıkar az ye ama öğün sayını artırarark ve spor yap yürümekte bir spordur ama tempolu yürümen lazım

0|0
    0|0
    • evet ama bunlar bana yetmiyor işim gereği sabah 06:30 da evden çıkıyorum akşam 22:00 de eve geliyorum kickboks gibi bir sporla uğraştım profesyonel olarak :( kimyasal yollara başvurmam gerek sanırım yada bitkisel herneyse...

• kimyasal veya bitkisel her ne adım aadım atarsan at sakıın kendi kendine yönetem deneme ilaç konusunda doktor kontrolünde yap gazetlerin ikinci sayfasına çıkmak istemiyorsan

• brakın su hapları yav kaç kişi adresi değiştirdi o yüzden bilmiyomsunuz hızlı zayıflama ne ya ayrıca makinemisin sen insansın pat diye de zayıflanmaz sabır etceksin biraz düzenli beslenip az yersen zayıflarsın baska yollara girme

0|0
    0|0
    • keşke dediğin gibi olsa günde 3 antrenman yapar sabahları 12 km koşardım bünyem normali kabul etmiyor malesef :(

• ya şimdi 1 km zor koşarım belki tam 16 kg almışım :(

• ozaman mezdeke aç oyna sende

il esvuayyeni murraaaaaaaaaa ya el yelil li li li ya el yelil li li li lili li lilil li li li

• Kolunu kes.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne zaman hızlı kilo verdiysem sonunda hep aldım.4 ayda 12 kilo verdim.Şimdilerde 1 haftada 1-2 kilo alıyorsam, öbür hafta veriyorum.Mevsim kış.Yaza kadar yavaş yavaş zayıfla.Boy kilo kaç?

1|0
    0|0
    • 1.60 boy

64 kg

• Acelen ne?Yaza kadar yavaş yavaş zayıfla işte.Çok da kilolu değilmişsin.

• Plates düşünüyorum. Ama evde yapamam ki. Sen evde mi yaprın? Salona yazılmayı düşündüm buradakiler kapalı. Te bayrampaşa da var.

• bence düzenli yürüyüş önemli.Hızlı kilo verenler çabuk alıyor.Kalıcı istiyorsan spor ve vücuduna birden yüklenip açlık dozunu artırmadan yavaş az ve sık yemek yiyerek daha iyi zayıflayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Haşlanmış sebzeleri dene ve asla kahvaltını ihmal etme , yürüyüş yap sonucu sende görüceksin .

0|0
    0|0
  • Yeme kızım yeme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...