Kendime güvenim yok, beğenmiyorum kendimi!

kendimi yakışıklı bulmuyorum öyle olmadığımı da düşünüyorum ama bazı kızlar yakışıklısın diyor, en son sevgilim demişti yakışıklısın ama yakışıklılığını saklıyorsun giyim tarzına dikkat etsen daha da çok yakışıklı olucaksın diyordu. ama ben kendimde bunları göremiyorum ,kendimi beğenmediğim içinde kendime güvenim yok karşımdakiler beni beğendiği için şükrediyorum resmen, özgüven olmadığı içinde konuşamıyorum sevgilim dahi karşımdakilerle onları kaybetmemek için çaba sarfediyorum ama sonuç hüsran oluyo böyle olunca... kendime özgüvenimi nasıl artırabilirim nasıl daha çok konuşabilirim daha işe yarar konularda

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana onları söyleyen kızlardan destek al ve dediklerini uygula ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yuruyusunu duzelt , sana yakısanı gıy, suratın bıraz zayıfsa hafıf kirli sakal , guzel bı parfum , sıkıntı vermeyen bır muhabbet . kızların gozbebegı oldun bıle bak

0|0
    0|0
    • sıkıntı vermeyen muhabbet konusunda da yardıma ihtiyacım var aslında ne konuşulur hiç bilmiyorum

• yok ama 1 ay içinde 500 sayfalık kitap bitirdim (bana göre çok sayfa) başka kitaba başladım günde 20 sayfa falan okuyorum

• ayna karsısında 10 dkıka konus gunde . bende zamanında cok utangactım öyle yenmıstım

• ilk başta şu gizliliği kaldırmakla başlyabilirsin

0|0
    0|0
  • kendinle barışık olmayan kimseyle anlaşamaz.hep geriden gelir.ve sürekli kendini ezik hisseder.o sebeple ilk önce kendinle barışık olman gerek.mutlaka seninde özel olduğun bi alan vardır.sen onu keşfetmeye bak.

0|0
    0|0
  • Özgüvenim var ama bende kendimi beğenmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...