Yakın arkadaşlarınızın sizi telefonda işletmeye çalışması durumunda ne yapıyorsunuz?

"Biliyorum sen yakın bir arkadaşımsın.Allah belanı versin senin.Aramızın bozulmasını istemiyorsan bence kim olduğunu hiç bir zaman söyleme.Sanki aptal var karşınızda.Bıktım şu salakça şakalarınızdan." diyorum.Ondan sonra tıkları çıkmıyor.

Siz ne yapıyorsunuz bu durumda?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• "Hacı naber?" diyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ev telefonu yaygın olduğu zamanlar, arkadaşlar arıyor ya da birine aratıyorlardı. Çocukluk işte. Ben de yapmışımdır.

Ortaokuldan sonra başıma hiç gelmedi. Telefonum da gizliye kapalı zaten. Arayan olur da işletmeyi becerebilirse affım olmaz. Bu yaşta eşek şakalarının anlamı yok. Gelmişiz 55 yaşına :)

0|0
    0|0
    • Sen mi 55'sin hadi ordan. :) benimki de gizli.Yeni bir numara alınca ondan işletmeye çalışıyorlardı.En son 2 yıl önce yaşadım ben de.Yaramaz bir dostum var da.Ama bana sökmüyor yaramazlıkları. :)

• Yaşlılıktan ölücem artık :d Zaten cep telefonları sesi çok değiştirmiyor. Ev telefonu olduğu zaman kim olduğunu söylemese bulmak çok zor. Kimisinin de eğlence anlayışı o ama eğlenmek istiyorsa gelsin eğlendireyim, benle kafa bulmasınlar :)

• Güzel öneri.Tek taraflı eğlenmek olmaz. :)

• yakın arkadaşımsa bana öyle bir şaka yapmaya cesaret edemez eğer biri bu şakayı yapıyorsa kesin beni tanıyan biri değildir, o yüzden kapatıyorum direk

0|0
    0|0
  • kimin yaptığını tahmin ediyorsam onun telefonunu caldırıorum bi yandan atıorum bir gurup arkadaşım var beni işletmeye çalıştılar tahmin ettim onların olduğunu onların guruptan bir cocuğu çaldrdım telefonla konuşurken biyandadada tabi.

daha sonra sesi duydum onların olduğu anladım hepsine cok iyi kapak olu şimdi bana değil şaka boş mesaj bile atamıyolar :D

0|0
    0|0
  • kim olursa olsun suratına kapatırım. Gerekirse hakaret

0|0
    0|0
  • öyle salak arkadaslarım yok

0|0
    0|0
  • arkadaşımın telini alıyorum kendi telinden kendi nosuna mesaj atınca e-devlet yazıyo gönderen. acayip yutuyolar şu tarihte mahkemeniz falan var yazıyorum tutuşuyo hepsi :)

0|0
    0|0
  • Benim öyle arkadaşlarım yok çok şükür

0|0
    0|0
  • Dersini vermek lazım.

0|0
    0|0
  • Bir kere oldu bende onunla dalga geçtim anladım hemen, çünkü tarz onun tarzıydı, benim zeki bir adam olduğumu unutmuş :D

0|0
    0|0
  • hiç işletilmedim. huyumu bilirler çünkü :)

0|0
    0|0
  • En son orta sonda başıma geldi, hatırlamıyorum. Kaç yaşındasın ?

0|0
    0|0
    • 23 ama en son 2 yıl önce yaptılar. :) aklıma geldi sorayım dedim. :)

• Yakın bir arkadaşım ise anlayışla karşılarım.Ama şakanın dozunu kaçırmamak koşulu ile...

0|0
    0|0
  • öyle bişeyle karşılaşmadım hiç ama olsa ağzıma geleni söylerdim sanırım

0|0
    0|0
  • tık mı gık mı?

pc gençliği bu olsa gerek :)

0|0
    0|0
    • gık tık mık ne farkeder. :)

• ben anladıgımda yutmuş gibi yapıp onların bana yutturmak istediklerini onlara yutturmak istiyorum

0|0
    0|0
  • dovecegimi bildikleri icin denemezler

0|0
    0|0
  • beni hiç işletmediler o kadar yalnızım :((888

0|0
    0|0
  • beni o kadar işlettilerki artık işlemıyo anlıyorum hemen

0|0
    0|0
    • Haha o adami döverim :)

• Samsunlu birine sakami yapilir yaw :D bak bu dondurmacilar varya dondurmayi bir türlü vermezler benim dedemde o dondurmaciyi dövüyordu ne dalga geciyorsun adam gibi versene dondurmayi dedi :) ah dede ah

• O tarz boş işlerle uğraşırlarsa mesafe koyacağımı bildikleri için yapmazlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu tür sakalari sevmem beni taniyanda bilir bunu ;)

0|1
    0|0
  • eee karar ver hadi bu kez hangi sitede numaranı paylaşayım diyorum telefon suratıma kapanıyo nedense :/

0|0
    0|0
  • "Tıkları çıkmıyor"?

Şakalanmam, şakalarım ehhe.

0|0
    0|0
    • Aramızın bozulmaması için susmak zorunda kalıyorlar. :)

Bi ben şakacı olamadım. :( :)

• İtina ile arkadaş işletilir. Mükemmel rolcüyüm, bozuntuya vermem. Dilersen.

• Öyle bir niyetim olduğunda direkt sana mesaj atacağım. :) teşekkür ederim.

• hiç çaktırmam :D eğlenceli oluyor

0|0
    0|0
  • İşletilmedim ve işletilmekte istemiyorum nefret ederim !

0|0
    0|0
    • Ben de!

• :D arkadaşsız olur mu beee

• oluyor :D garip ama oluyor :D

• ben kapatıyorum bazende açıkbırakıyorum çok yazsın diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...