Aşkınız için ne gibi fedakarlıklar yaparsınız en önemlisi ailenizi karşınız alır mısınız?

aşkınız için ne gibi fedkarlıklar yaparsınız en önemlisi ailenizi karşınız alırmısınız büyük konuşmayım ama ben almam :)

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• ben ailemi karşıma almam çünkü büyükler anlar uygun görmüyorsa nedeni vardır başıma gelmişti bir kere bir kız vardı netten tanıştım görmeye gittim başka bir şehre işten izin aldım anneme resmini gösterdim gitmeden annem bu kız olmaz dedi begenmedi bende dinlemedim gittim kız elektrik alamadım dedi sonrada kendisi aradı ama ben istemedim annemi dinlemedim pişman oldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• ailem aldıgım kararlara saygı duyar ıyı de olsa kotude olsa ama kotuluk varsa sonunda acı cekecegımı bıldıklerı ıcın yorumlarlar ama son sozu bana bırakırlar mantıgımla hareket etmeyı severım o yuzden hıc pısmanlık duygusunu yasamadım keske demedım...

0|0
    0|0
  • aileninizi karşınıza almak fedakarlık değil, aptallıktır. ailelerinizi ikna edin tatlı tatlı konuşun ...

1|1
    0|0
  • aferin kız sana mantılısın seni tuttum :) bazen hayatta seçimsiz davranılır mesela ben herkese aynı mesafede davranırım hiçbirini ötekine alternatif yapmam ama gel gör ki bu kadınlar ille de kendi ailesine taraf olup diğer tarafı dışlarlar :(

0|0
    0|0
  • Aşık oldugun birisine gore senin tum acılarını cekenleri, seninle nefes alanları, senin bu dunyaya gelmenin sebebkarları, senin yasaman ucun cileler cekenleri ve.s yani aileni karşına alıcaksansa, allah sabırlıdır. Zaman gelir oyle yapar ki, bir gun seninde evladin sana onu yapar. O zaman sen nasıl olursun? Atalarımış demişken ne dökersen aşına (pilavına) o da çıkar kaşına.

0|0
    0|0
  • O zaman hangi aşk' tan bahsediyorsun ?

Senin dediğin aşklar tezgahlarda 2 liraya satılıyor. Alırsın birer tane. Böylece fedakarlık yapacağın bir aşk' ın olmamış olur.

Hiç kafa yormaya değmez..

0|0
    0|0
  • Hertürlü fedakarlığı yaparım ama ailemi karşıma almam zamanında aldım ama sonra pişman oldum kimseyede tavsiye etmem aile herzaman yanınızdadır unutmamak gerekli bunu.

0|1
    0|0
  • Bu aşkımın büyüklüğüne ve benim ona ne denli bağlandığıma bağlı...Bir bağlanmışsam tüm sigortalarım kısa devre olur.Bunu uzun yıllar önce bir kez yaşamıştım...

0|0
    0|0
  • bende alamam nedeni ise eğer bir sorunla karşı karşıya gelirsem ne naparım? tabiki de ailem ile sorunu çözmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • 1.si Ailemden

2.si Dinimden

3.sü Vatanımdan

4.sü Namusumdan vazgeçmem gerisini alsın götürsün onun olsun :)

0|0
    0|0
  • En doğrusu,almamak.

0|0
    0|0
  • ben herkesi herşeyi karşıma aldım ama

olmadı

almamak lazım aslında ama

aşkta öyle birşey

gözüm ondan başka kimseyi görmüyordu

0|0
    0|0
  • fedakarlık onun için neler yaptığın değil nelerden vazgeçtiğinle ölçülür:))

0|0
    0|0
    • vazgeçtigin şeylerde fakadakarlık olmuyo iş aile yaşadın şehir sosyal çevre

• Almam ailemi karşıma bilindigi gibi aşklar biter ama aile hep vardır

0|0
    0|0
  • Ailemle olduğumdan daha mutlu olacaksam ailemi karşıma alırım.

0|0
    0|0
  • aşkım için hiç bişi yapmamm..

0|0
    0|0
  • aynen bende almam el kızı için

0|0
    0|0
  • arayibulurum

0|0
    0|0
  • ASK ICIN HERSEY MUBAH

YAKARIM GEMILERI , ROMAYIDA YAKARIMMMMM

0|0
    0|0
  • ailem ve sevdiğim kişi arasında kalmamaya calısırım iki tarafında ortasını bulurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• orta yolu bulma çalışmalarım işe yaramıyorsa elden bişey gelmez. çok şükür mutluluğumu isteyen yüzümün gülmesi için elinden geleni yapan bi ailem var böyle bişey yaşayacağımı sanmıyorum

0|0
    0|0
  • herşeyi yaparım sadece ailemi karşıma almam . herkes bi gün gider . aradığını bulamayan istediğini vermediğin herkes gider . bi tek ailen her durumda yanında olur

0|0
    0|0
  • ailemden asla vazgeçmem ama onun dışındaki bir çok şeyi alıp götürdü saten

0|0
    0|0
  • yaparım hiç düşünmem karşımdakinin istediginede bagli

0|0
    0|0
  • aileni karşına alman saçmalıktan başka bişey değil onların kabullenmesini bekliceksin çaresi yok.

0|1
    0|0
  • kesinlikle almam

0|0
    0|0
  • ailem benim üzülmemi istemezki fedakarlık olmaz o yüzden

0|0
    0|0
  • almam ya sonra mutlu olamam yoksa

0|0
    0|0
Yükleniyor...