Rüyanızda gördükleriniz gün içinde sizi etkiliyor mu?

Rüyanızda gördükleriniz gün içinde sizi etkiliyormu ? Gördüklerinizi tekrardan yaşadığınız oluyormu? Etkilenipde gün içinde daha dikkatli davrandığınız oluyormu?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Rüyalar bilinç altında yaşananların uykuda beynimiz ile ortak çalışmasının yansıması olarak tanımlanıyor olsa da , bence bir başka rüya çeşidi daha var . Bunun bilinç altı ile ilgisi olma olasılığı hemen hemen mümkün değildir. Bazı rüyalar yönlendirici olabildiğinde midir bilinmez ama gerçekleşmektedir. Bunu ön sezileri kuvvetli kişilerin çok basit olsa da bazı şeyleri önceden hissetmeleri gibi düşünebiliriz. İster reenkarnasyon etkisi diyenlerde olabilir ama yinede siz Dine uykun davranışda bulunmak adına ;

1- İyi gördüğünüz rüyayı sevdiğiniz kişilere anlatın.

2- Kötü gördüğünüz de sol tarafınıza üç kez tükün ve Rüyanın şerrinden Allah' a sığının

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 1-2 gün o kabus hatırlanır sonra unutulur

0|0
    0|0
  • ben rüyaların hiç birini hatırlamıyorum ki bendemi sorun var yahu hepsini unutuyorum

0|0
    0|0
  • ben kendı içimden gectıgı gıbı davranıyorum ruyalar boş iş

0|0
    0|0
  • ömür boyu etkileyenler oluyo :D

0|0
    0|0
  • Rüyamda gördüklerim gerçek olur, olurdu. Sevdiğim biri bunu değiştirdi. Ancak böylesine sevdiğim biri yapabilirdi bunu zaten.

0|0
    0|0
  • aslında gün içinde gördüklerim rüyamı etkiliyo ;)

0|0
    0|0
  • yok unutuyorum zaten D:

0|0
    0|0
  • etkilemez bence. dejavu yaşıyorsan bunu daha önce yaşanmış gibi rüyanda gördüğümüz içindir

0|0
    0|0
  • hayır etkilemiyor...

0|0
    0|0
  • çok nadiren etkileyici rüyalar görüyorum oda gün içinde unutuluyo zaten

0|0
    0|0
  • yok o olmuyoda kafaya bişey takarsam rüyam mutlaka giriyo ama birebir yasıyorum

0|0
    0|0
  • gun icinde beni etkileyenleri ruyamda goruyorum daha cok

0|0
    0|0
  • güzel rüya olursa evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• dejavu çok olur. onun dışında çocuklara karşı çok hassasım rüyamda hep küçücük çocuklara eziyet ediyolar uynında bi saat kendime gelemiyorum

0|0
    0|0
  • Rüyalarimi hatirlamam pek

0|0
    0|0
  • Çok etkiliyor,dün bi kabus gördüm deli gibi bağırıyordum onu arıyordum, boğazım hala ağrıyormuş gibi,onun etkisindeyim :))

0|0
    0|0
  • neden olmasin.

0|0
    0|0
  • ben cok ruya goruyorum ve etkilendigim ruya cok oluyor mesela daha dikkatli oluyorum diger turlu dusman olmuyorum gordugum dusmanlarıma

0|0
    0|0
  • bazen ruya oldugunu uyandıktan bikac dakka sonra fark ediyorum tuhaf oluyo o zaman :D sanki o olayları yasamısım gibi geliyo genelde gunum kendimi ruya olduguna ikna etmekle geciyo

0|0
    0|0
  • Etkilemiyor.

0|1
    0|0
  • Etkilemez 1000 tane rüya görsem 1 tanesini ancak hatırlarım :( Gerçi iyi birşey diyorlar ama bakalım

0|0
    0|0
  • Çok etkiliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...