Sevgilimle aramızdaki sorun?

arkadaşlar sevgilim telefonunu sınıf arkadaşından bi kıza veriyor o arkadaşıda erkek arkadaşıyla mesajlaşıyor ben onu daha önce uyarmıştım sevgilimn telindfen başka erkeklere mesaj atılmasını istemiyorum dedim ve tamam bi daha vermicem dedi ama hala vermekte ısrar ediyor bende benim sözümün dinlemediğini anladım ve biraz sevgilimn burnu sürtnsun istiyorum anlasın hatasını diye ne yapmalıyım arkadaşlar ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bağırıp çağırmalısın, bazen kadınların laftan anlaması için yüksek perdeden konuşmak gerek. Arkadaşı yüzünden seni kaybedeceğini idrak etmesi için aşırı tepki vermelisin. Yoksa he he der aynen devam eder kadınlar. Zira arkadaşını küstürmektense seni idare etmeyi tercih ediyor şu an için.Arkadaşı kendi ilişkisini coşkulu biçimde yaşasın diye kendi ilişkisine zarar verecek kadar da şuursuz, kendine getirmen lazım. Tavır koy.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim bence de böyle yapmalıyım

Kızlar Ne Diyor 2

• evet bağırmalı çağırmalı olabildiğince sert davranmalısın ki sevgilin senden iyice soğusun uzaklaşsın , Güzelce açıkla yanlış olduğunu olabilecek yanlış anlaşılmaları ve hayır demeyi öğrenmesi gerektiğini ...

0|0
    0|0
  • Saçma zaten vermesi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• arkadaşını kıramıyorsur sadece ama senide kıramadığı için durumu idare ediyor bence sen birşey yağma arkadaşı mesaj hakkı yapınca bu durum düzelecek sen arkadaşına vermiyormusun telefonunu kullanması için ? ve bir düşün arkadaşı ondan telefonunu kullanması için izin isteyecek peki o ne diyecek ona kusura bakma sevgilim kızıyormu demeli bence çok saçma olur kardeşim bırak böyle şeyleri sorun etme

0|0
    0|0
    • telefonu yokmus kardesim ama sevgilimn mesaj hakkı olmadıgı zamanlar telefonunu kimse sevgilime vermiyodu

• kardeş gerçekten basit bir surum sevginizi yıpratayın numarasını dağıtırsa yeni bir hat alırsın ona bunlar çözümü basit durumlar eğer bu konu yüzünden ayrılık noktasına gelirsen yeni alacağın hat bu durumu kurtarmaya yetmez hem sevinmelisin sevgiline vermedikleri halde o telefonunu kullandırıyor yani sevgilin çok iyi bir insan merak etme gerçekten bana güven

• zıtlasma burnu surtme gıbı teknıkler sevgıyı yıpratır tatlı dılle uyar baskıcılık yapma su var sevgılın yok dıyemıyordur bazı ınsanlar oyledır bende yok dıyemem pek...

0|0
    0|0
    • kaç kere denedim veriyor kardesim ya istemiyorum ben ya o erkek benim sevgilimn numarasını dagıtırsa birilerine ?

• hacı ben arkadaslarıma verıyorum telefonu sevgılılerını arıyorlar mesaj atıyorlar... bu buyutulecek bır konu degıl ayrıca ole bırsey yaparsa gider o cocuga kayarsın olur bıter...

• Başka bir telefonla onu rahatsız et,ders olabilir.Sen olduğunu bilmesin.

0|0
    0|0
    • olabilir aslında ama biri rahatsız edince hemen bana söylüyor

• Tamam işte sende,herkese telefonunu verirsen böyle olur ben hallederim ama bir daha verme de.

• durumun seni ne kadar rahatsız ettigini anlat

0|0
    0|0
Yükleniyor...