İlişkide 7 yaş fark nasıldır normal mi?

öncelikle günaydın arkadaşlar gecenlerde arkadaşımın kız arkadaşının arkadaşı benden hoşlandığını söyledi ama sorun şu o 95li ben 88 li tuhaf geliyor ama...yorumlarınızı bekliyorum

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş farkı 18 altında duyguları degişken bir çağda olan kızlarla sevgili olmak istendiginde sorundur.

Bence ugraşma. cünkü daha 18 i bile yaşamamış..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Şuanda çok kız 20- erkek 27 olsa hadi bi nebze. Bu şekilde subyancı gbi olur.

Kız reşit bile değil belki.

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama sübyancı gibi olursun. kız 20 falan olsa sen 25 olsan güzel olurdu hatta 27 bile olsan olurdu ama böyle çok küçük. Benim arakadşımın erkek kardeşi bu yaşta kardeşten öte bakamıyorum davranışları falan hiç olgun değil bilmiyorum bence olmamalı. Yaş sınırın en küçük 20 olsun derim.

0|0
    0|0
  • sen biraz daha büyük olaydın oda 20 li yaşlarda olaydı aradaki uçurum olmuyor kızlar sizinle aynı seviyede oluyor neredeyse ama şuan o tam bi geçiş döneminde ve bazı haraketleri sonradan sana çocukça gelebilir eğer bunlar problem değil dersen sorun etmezssen sana aşık bi kız karşında olacaktır karar senin

0|0
    0|0
  • 7 yaş problem değil kız tam alt sınırda yani 18 . bi ilişkiden beklentileriniz aynı olmayabilir .sende sıkılabilirsin o da

0|0
    0|0
  • yas farkı cokta onemli degil kafalar uyustuktan sonra.. ama muhim olan kafalarınızın uyusabilmsi

0|1
    0|0
  • Bence çok fazla..

0|0
    0|0
  • sana tuhaf ve aykırıysa boşver 23-30 olsa neyse ama 25-18 olmayabilir çünkü 18 tehlikeli bir yaş

0|0
    0|0
  • Anlaşabilenler çok ama bana göre çok fazla.

0|0
    0|0
  • arkadaslarinda dedigi gibi 20 yasindan sonra 7 yas fark iyi bile olabilir ama kiz 18 Yasinin alti daha,cocuk yani. sen 24 tam genc delikanlisin. dogal olarak kizin ilgisini cekmissin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• eger cıddı dusunuceksen olur yok kızın hayallerını yıkıp yarıda bırakıcaksan elleme derım hayatı yenı yenı ogrenıyor...

0|0
    0|0
  • sorun olmaz aga ...devame t..:)

0|1
    0|0
  • yaş farketmez

0|0
    0|0
  • Olabilir ben benden 10 yaş büyük biriyle yaşadım aşk :)

0|0
    0|0
  • bence normal bir yaş farkı sıkıntılı bir durum değil...

0|0
    0|0
  • evet sübyancı gibi oluyorsun ama normal onlar çok dert etmee

0|0
    0|0
  • Yok sıkıntı kardeşim hatta daha iyi devam edin Allah mutluluk vereee

0|0
    0|0
  • Normal kardeşim normal

0|0
    0|0
  • dostum hiç bulaşma derim. o yaştaki kız ergenliğinde getirisi ile anında başka birinden de hoşlana bilir seni üzebilir. olgun bi döneminde değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...