+359 Numaralara dikkat ediyor musunuz?

+359 ile başlayan bulgar numaraları sizi çaldırıyorsa sakın aramayın kontör ve paranızı emiyorlar, daha demin bir numara aramış kontörü de yeni almıştım 1.5 tl kaldı diyor 1 dk sürmediği halde, numarayı görünce aradım kimmiş diye merak ettim;

Karşıdaki bayan: Alo

Ben : Buyrun ?

K.B : İyi günler kiminle görüşüyorum

Ben : Siz kimi aradınız ?

K.B : Ya ben yurtdışından arıyorum da Türkiye'ye gelmem lazım vs vs

Ben : Yanlış numarayı aradınız...

Aranızda buna benzer bir durumla karşılaşan varmı ? Eğer yoksa şimdi öğrendiniz akılları sıra aradıkları kurbanı kandırıp para istiyorlar, aramanız bile kontörün emilmesi demek.

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Evt dogrudur bunlar bulgar numaralaridir, ve amaclari sadece para koparmaktir kontor almak degil. Zaten bedava dakikalariniz yoksa her hangi birini aradiginizda kontorunuz gidiyor. Iste bunlarda da oyledir. Yani gidilen kontor onlara yuklenilmiyor giden havaya gidiyor kontor . Onlarin tek istedikleri paradir , gecimini , gelecegini paraya baglarlar . Sakın ola ki boyle boyle insanlara aparanizi kaptirimp aldanmayin hatta hic cvb bile vermeyin caldirir caldirir susturur telefonu

0|1
    0|0
    • Buda bana tecrübe oldu hiç aklıma gelmezdi böyle bir şey olacağı, yurt dışındayım filan deyince anladım numara olduğunu.

• Bilmem bakma tenezzülünde bile bulunmadım :D

• peki tesekkur ederim :)

Kızlar Ne Diyor 5

• ya uzun süredir varki bu muhabbet 2 seneyi geçmiştir ohooo aramıolar ayrıca çağrı bırakıolar kim oltasına düşerse geri dönüş sağlıo çevremde çok geri dönen oldu benim tr ye gelmem gerek lütfen yardımcı olun gelince oraya geri vereceğim gibi palavralar ne geri dönün nede arayın tamamen dolandırılık nedeniyle aranıyorsunuz

0|1
    0|0
    • Doğru zaten arayıp kendileri kredi tüketmiyor, olay 2 sene yada daha uzun süredir vardır, doğrudur. Yalnız ben hiç bana denk gelmediği için zamanında fazla dinlemedim, şimdi sabah sabah başıma geldi yurt dışında tanıdıklar olmasa bir an tereddüt edebilirdim ama tam tersi oldu.

• olan kontürlerine olmuş

• İşin garibi nasıl hep erkelere denk geliyorlar ?

Sanırım kadınlardaki bi daha arasın önemliyse mantığından dolayı :)

1|1
    0|0
  • Evet bana da geliyor o aramalar.

Çağrı bırakıp kapatıyor.

Birde +189 ve +192 den gelen çağrılarda var.

Hiç birine dönmedim dönmemde banane ..

0|1
    0|0
  • beni sürekli arıyorlar hiç açmadım :) meşgule attığım bile oldu :)

0|1
    0|0
  • ne gicik bu bulgarlar ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu numaralara düşecek kadar da salak olmamak lazım derim. Çok basit yahu.

Yurt dışı numaralara bu muhabbetler yüzünden geri dönmüyorum. Zaten dışardan arayanım belli. Bir mail atarım kafam rahat olur.

0|1
    0|0
    • Bu salaklık değil :D sadece tedbiri elden bırakmak yani ben alan kodunu internette aratmış olsam kontörler gitmezdi.

• aynen kan emiciler

0|1
    0|0
  • amcanın biri 40.000 mi 60.000 mi ne yollamış o kadına ondan sonra darmaduman tabii.. haberlere çıkmıştı..

0|1
    0|0
  • çok arıyorlar ben arayanı engelliyorum ama it sürüsü gibiler arkadaşım hep yeni numara geliyor.D

0|1
    0|0
    • Aynen biraz araştırma yapınca bende anladım, o kadar uyarırlardı ama hiç aklıma gelmedi beni arayacakları şansa sabahın köründe beni çaldırmışlar :D

• dalgınlığına gelmiş ama sen iyisin onlara para gönderen havalimanında bekleyen insanları tanıyorum ben:D

• Bende bir aralar çok duydum böyle örnekleri :D kadın konuşmaya başlayınca niyetini direk anladım ama kontörü yine emdi götürdü.

• sürekli çağrı atıyorlar bende netten sms bombar yapıorum sonra bi çağrı aaa teli kapatmış.. :/

0|1
    0|0
    • O sms bombalaması netten biraz zordu ama sen işi biliyorsan tabi ayrı, bombala emdikleri sütü burunlarından getir :D

• Ben form mail kodu oluştuyordum 2 ay sonra site ve veritabanı komple uçuyordu :D ama sonradan bir siteden almıştım forumbuddy olabilir hala sağlam yalnız kaç senedir kullanmam.

• evet çalışan form mail bulmak zor en son burgazadasının bir sitesi vardı oradan çekiorduk bizde.. bende öyle 2007'den beri kullanmam artık ihtiyaç duymuorum..

• bu muhabbeti uzun süredir biliyoru da bir gün yanımda müdürü aradılar adam çok ciddi biri zaten bana dedi bak şu numaraya diye ne gülebildim ne açıklayabildim:))

0|1
    0|0
  • genelde bulgaristandan arıyorlar hem tl leriniz yeniyor hemde kimi saflar para gönderiyor gelsinler ülkemize diye :)

0|1
    0|0
  • banada çok geliyor ben aramıyorum

0|1
    0|0
  • Arkadaslar onlar arasa bile acmayin. yoksa sizin tlniz gider,..

0|1
    0|0
Yükleniyor...