KS'de annenize küfredilse n'aparsınız? Kızlar ve erkekler yorum bekliyorum...

KS'de annenize küfredilse naparsınız? Şikayet ettim yönetim de silmiyor sabaha kadar metanetimi koruyup bu işin peşini bırakmamaya kararlıyım.

link

ben annema küfredilecek kadar ileri mi gitmişim kızlar sizce?

kızlar ve erkekler sizin annenize böyle bi durumda küfredilse naparsınız?

Yönetimi, olaya el atmaya, göreve çağırıyorum! Ben neyse ama aileme hele de böyle haksız bir şekilde hakaret edilmesine göz yumamam. Haklarımın sonuna kadar savunucusu olacam.

Güncellemeler:
Küfür nihayet 3 saatin ardından silindi )

defalarca şikayet edilmesine rağmen orada kalıyordu ::::

Hepinize çok teşekkürler, eğer bu soruya ilgi göstermesediniz silinmeyecekti galiba )

@qtarantin'ya ayrıca çok teşekkürler küfrü sildi ve @hotdog sana da teşekkürler ) haber vermişsin )

0|1
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Küfürlü yorumları kaldırdım.

1|1
    0|0
    • gelip @qtarantinoya söylerim...asdsadadad şike var...asdasasdasd

• çakralar açık, bluetooth gibi.

• Küfür eden kişi o linkteki @soran dı sildiğin eleman ise sadece @soran'ın bana ettiği küfrünü iade etmişti tırnak içinde ::)

Kızlar Ne Diyor 10

• tabi annene küfür edilmesini istemiyosun doğru ama etse nolcak sanki bırak bence boş laf küfürleri

0|1
    0|0
    • Böyle yanına bıraksaydım sanki hakkı varmış gibi, devam edecekti, hem küfredip hem de haksızken haklı olmasına müsade edemezdim yapıma aykırı ) sağol soruma ilgi göstermeseniz silinmeyecekti defalarca şikayet edildi o küfür )

• Sana dememiş sorana demiş 1

soran engellesin yazamasın 2

yönetime şikayet edene kadar şu an sorulara cevap veren sarı yada kırmızı balonlu herhangi bir mod gördüğünde soru linkini at silsinler 3

0|1
    0|0
    • o sözü söyleyen soran zaten yorumları açabilir misin rica etsem ) o sadece sorana iade etmiş

• canlı yayından bak cevap verip soru soruyorlarsa anlayabilirsin ancak.Sessiz duruyorlarsa anlayamazsın:)

• tamam aklımda tutrarım ) teşekkürler ::)

• Beni koruyan bi mod ordusu var

biri, allahsızhollandalı ve qtarantino ve isim vermediklerim

tez elden uçurulur

1|1
    0|1
  • küfür anneme geldiğine göre, meseleyi anneme havale ederim onun sorunu bu:)

0|1
    0|0
    • Yapamıyorum malesef ::::

• düşünüyorum, linki, yazıyı, saat ve tarihi küfrü kaydettim, ekran görüntüsü aldım, keşke videosunu kaydetseymişim ekranın, o eksik ama site kayıtları 2 yıl tutuluyor, siteden silinse bile Telekom altyapısında , serverlar arası veri alış verişi kayıt altında ) 6 ay içinde de başvuru hakkı var :) sıkıntı yok sakin kafayla düşünecem artık :)

• Kötü söz sahibine aittir lafını duydun mu hiç?Anneye küfreden onun ne kadar değerli olduğunu bilmeyen lüzumsuz biridir ne yapsan boş boşver

0|1
    0|0
    • Boşveremiyorum sorun orda sinir küpüyüm şu an ) sinirimden bu gülücükler

sağol ) peki sence ben çok mu aşırı bi yorum yapmışım ki öyle demiş soran kişi küfür etmiş?

• Sağol gece gece üşenmedin onca yazdın valla )

• Sorun değil

• ben bunu okumustum agzimi acmiym dedim. pesini birakma bence

0|1
    0|0
    • Sağol ) peki sence ben çok mu aşırı bi yorum yapmışım ki öyle demiş soran kişi küfür etmiş?

• yok bence o biraz abartmis

• ben de öyle düşünmüştüm de emri vaki yapmayım, gerçek düşüncelerinizi alayım diye söylemedim :) sağol

Çok sağol ilgi göstermeseniz soruma o yorum silinmezdi herhal)

• Yuh diyorum baskada birsey demiyorum,... Ne kadar seviyesiz insanlar var burda yahu

0|1
    0|0
    • sağol ) peki sence ben çok mu aşırı bi yorum yapmışım ki öyle demiş soran kişi küfür etmiş?

• Cennet annemizin ayaginin altindadir, nasil olur da kalkip annalarimiza kufur ederler anlamis degilim...

• küfredenler de neden yaptıklarını bilmez, eğlencedir onlar için :::)

• bence peşini bırakma

0|1
    0|0
    • Yönetim o kişiyi banlayıp kullanıcı adını açıklamazsa mahkemeyi de göze aldım

yapanın yanına kar kalmasın ::: sağol peki ben çok mu aşırı bi yorum yapmışım ki öyle demiş soran kişi küfür etmiş?

• hiçte bile o coşmuş resmen

• Sağol bişey demeyim diye kendimi zor tuttum kalpten gidecektim ama nerdeyse sinirden ::::)

• "Soran ya adetlisin şimdi ya da çocuksun! " demiş. Yani soruyu sorana söylemiş. Belliki siteye yeni üye olmuş ve nereye yazacağını bilememiş senin cevabının altına yazmış. Sana söylenilmiş bir laf değil.

0|1
    0|0
  • Neden ciddiye alıyorsunki ben yalnızca şikayet ederim sonra dönüp bakmam bile sanki söyledide anneme bişey mi oldu yoo

0|1
    0|0
    • Ah öyle yapabilsem tansiyonumu ölçsem tavandadır şimdi, sinirden kalp krizi geçirsem yeridir

ben anne babama asla laf ettirmedim hayatımda,

en müsmahasız olduğum şey de insanların başkaları hakkında ileri geri olur olmaz yerli yersiz konuşmaları dır, kendilerini herkesten üstün görürler, boşverdikçe tepemize çıkar azdıkça azarlar malesef ondan bırakamam peşini huyum kurusun

• Bence peşinde haryacağın zamanı kendini bu huyundan vazgeçirmek için kullan.çünkü şimdi bende küfretsem annene senin haberin bile olmaz senin ettirmemenin bir etkisi yok kimsenin ağzının bekçiliğini yapamazsın azanda her halükarda azıyor çevrende olsa neysede burdan boşver

• Bu huyumun gerçek hayatta başıma çok dert açtığı oldu

geleceğe dönüş'deki Martin karakteri gibi )

ama hakkını aramayanın, dik durmayanın, mücadele etmeyenin, haksızlığa boyun eğenin geleceği olmaz zaten,

içindeki haksızlıkla mücadele etmeyen toplum, gelişemez,

çünkü, haksızlık yapan, yaptığının yanına kar kaldığını gördükçe daha da ileri gider, herkes aynı şekilde birbirinin hakkını yer ve adalet, düzen diye bişey kalmaz

mantığım bırak dese de artık genlerime işlemiş görmezlikten gelemiyom

Erkekler Ne Diyor 10

• Küfretmeyin arkadaşlar ayıp... *****lar geçidi gibi...

(not: yıldız(*) gerçek anlamında kıllanımıştır)

0|1
    0|0
  • ciddi bir soru gibi okudum başta ama sorunun basit bir gülücükle son bulduğunu görünce hayaL kırıklığına uğradım.

0|1
    0|0
    • Yok soru ciddi o gülücük kendimi sakinleştirmek için ve halen metanetimi koruduğumu gösteriyor

sadece sabaha kadar )

• Bu tür hareketler insan olana yakışmaz.Lütfen zaten kısa olan hayatımızı böyle sebeblerle çekilmez hale getirmeyelim.Unutmayalım kötü söz sahibine aittir...

0|1
    0|0
  • Peki o zaman. Yarın git ve soruşturma başlat ve soruşturma numarasını buraya da ekle. Biz de hakkını arayıp aramadığını görelim.

0|1
    0|0
    • küfrü silmiş qtarantino, sinirim yatıştı ::: ama 6 ay başvuru süresi var ) ben iyice bir sakinleşeyim de gerisi kolay :P

• Yönetim el atacaktr sen kafanı yorma

0|1
    0|0
  • Sana iş bulalım bence. Selametle.

0|1
    0|0
  • la s*ktir et amk kimseye bişi girdiği yok.sövmekte bi sevme göstergesidir hem.

0|1
    0|0
  • Şikayet et biraz geç bakıyorlar sanırım şikayetlerin çok olduğundan

0|1
    0|0
    • çözüldü de sağol ) geçen de pek uslular diyenler vardı ::P site sakinleri için :P

• uslularsa yoğunluk neden? onun vardiyası yoğun değildi belki ::P

• kufur etse ne olur, etmezse ne olur. hakkini savunuyormus mus mus. zavalli sanal yaratik

0|1
    0|0
  • küfür göremedim orada ben

0|1
    0|0
    • silinmiş nihayet 3 saatlik uğraşımın ardından ) sağol baktığın için üsdat

Yükleniyor...