Mac bitti. yorumlariniz?

Gs-sivas maci yorumlariniz neler? bence hucum da cok eksiktik.

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü günün karı 1 puan. İlk başta Burakla başlamayıp santforsuz başlamak zaten intihardı 2. yarı Burak girmesiyle kendimize geldik toparlandık 2 bireysel hatadan gol yedik ilk gol Muslera 2. gol Selçuk uyduruktan bir penaltı Burak ve Poldinin gol atması sevindiici ikinci yarı biraz kıpırdanınca 2-2 oldu maç her takımda çeviremez ama hala eksikler var bu maç iyi ders olsun bu takım geri çekilmez önde basıcak ayriyetten santforsuz oynamaz.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İlk gol ofsayttı gs 1 puana sevinmeli

0|0
    0|0
  • Oy verin sivasi buyuksehir etcem😆😆😆

0|0
    0|0
  • evet sabri gidiyor sabri kaleyi gördü evet sabri gözleri acıldı evet asbri vurdu veee gool girdi goooll mac sonuclarında 12 den vurulmuş sabri baba oldu :D
    mac meraklısı bir kız daha :)

0|0
    0|0
  • gsda rehavet çok yüksek. sabri hala galatasaray daoynuyor * . ben olsam daha iyi oynaarım yemible

0|0
    0|0
  • sağlık olsun diyorum başkanın acil transfer yapması lazım hemde çok acik yoksa bu yönetim 10. haftayı göremez

0|0
    0|0
  • Gs transfere vereceği paraları hakemlere veriyor şampiyonluğu kapıyor..

Dakika 1 gol 1.. Burak Ofsayttan gol attı. Daha diyecek bir şey yok.

0|0
    0|1
    • O zaman hakem aldığı paranın hakkını vermedi, olcan'ın golü sana gerekli cevabı veriyor

• Pozisynu görmedim.. Ama olcan adının attığı gol olsaydı. Ortalığı yıkardınız.. Twitter da tek bir fotoğraf yok. Varsa sen koy da görelim ofsayt mı değil mi?

• Hakem cok iyiydi her zamanki gibi ofsayttan gokunuz var

0|0
    0|0
  • 1 puan iyidirrr

0|0
    0|0
  • tüüüüüü galatasaray gibi anasını sikeyimm, iddaam yattı ühü ühü

0|0
    0|1
  • kim aldı

0|0
    0|0
  • 2. Yarı biraz toparladı cimbom ama takviye şart. Yönetim hata yapiyor bu kadar bariz takımin zaafları eksikleri

0|0
    0|0
  • Gs 5 yerdi en az. Iyi kurtardik

Not:gsliyim

0|0
    0|0
  • Galatasaraya sağ be stoper ve forvet lazım

0|0
    0|0
  • hadi yine son anda aldı cincon 1 puanı yatıp kalkıp dua etsinler buna:)

0|0
    0|0
  • 5-6 tane sallaması lazımdı böyle kötü bir takıma sivasın yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • sezon sonu fener şampiyon beşiktaş 2. sıra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk yaridaki pozisyonlari degerlendirebilselerdi sivas 3-4 yapardi ama ikinci yari burak da girince gs toparlandi biraz kenine geldi ve beraberligi yakaladi ilk gol bence ofsaytti

0|1
    0|0
Yükleniyor...