Ne düşünüyor acaba ?

Geçen sene dersanede bir kızdan hoşlanmaya başladım. Onundan benden hoşlandığına eminimdim. Ama sadece dersanede görmemden ve 1 yaş küçük olmasından dolayı fazla göremediğimden tanışamadık. Daha sonra madem göremiyorum facebook üzerinden iletişim kurmak istedim. Yaklaşık 2 3 hafta sonra fotoğraf değiştirdi fakat istek beklemedeydi hala. Profil fotoğrafım bir NBA takımının oyuncularından oluşuyor. Acaba tanımadı mı diye düşündüm fakat sonra ben onun ilk günden ismini öğrenmiştim oda bir şekilde öğrenmiştir diye isteği geri çektim. Tam unutmuştum Cuma günü karşımdan geldi yine o zamanlar olduğu gibi uzun uzun bakışma oldu ve allak bullak oldum. O zaman keşke gözlerin dili olsaydı diye geçirdim içimden :) Acaba peşinden koşmamı istiyor?Kararsız mı ? Başka biri mi var ? Nedir anlayamadım. Herşeye rağmen gidip konuşmalı mıyım yoksa unutmalı mıyım ?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• hic sansini denememissin ki niye unutasin hemen. sevgilisi var mi bilemem ama anlasilan naz yapiyor. hic istemese red ederdi istegi, onuda yapmamis. bence kizla konus bi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...