Bu nasıl vizyonsuz bir kulüp oldu arkadaşlar? Neden böyle oldu?

Yahu sen şampiyonlar ligine gidiyorsun sabriyle, bilal ile olacak iş mi? Kanat yok, forvet yok, defans yok eger bugun bu maci kaybetsinler bu yonetimin sonu olur bakin gorun.. transferler yapilmasin basi yanar bence bu dursun'un

Siz ne dusunuyorsunuz? Bunlar Galatasarayi mahvedecekler yahu..

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Ah şu başkan gitse takım olarak rahatlıcaz biraz daha güçlensek muhteşem olucak :/

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sakin ol renktaş bu salak başkan işin ciddiyetinin farkında değil ama öğrenecek hele 2-3 yenilgi alsın arenayı cehennem ederiz adama. Melonun eksikliği aşırı belli oluyo sabri zaten folloş olmuş e5 kara yolu mübarek ama hamza hoca avans veriyo hava girsin kuşlar sezon sonu görüşecez :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sonra vay efendim neden fark yedik. Haklısın zaten para geliyo o kadar

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli birisi olarak dediklerin hoşştiirrr ama banenaaaa SarKır 🙈🙊🙈😏

0|0
    0|0
    • Ben artik seni ciddiye almiyorum maalesef :/ :(

• Ben yalan soylemem yalnız. Yani numara falanda yapmam😳😳 Neyse tamam dedik bir kere aticagim işte o ses seysini yalnız başka bir şarkı olur 😂😂Hadi ben kacr🙈🙈🙈

• Haha peki peki gorusuruz :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Mali durum bunu gerektiriyor bu şartlarda alınacak oyuncular bunlar olur
    Bu maçı kaybetmeseler yönetim rahata mi erecek sanki

0|0
    0|0
  • İlk yarida Burak oynamayip Olcan oynarsa zaten bastan belliydi Burak girmesi lazim forvetsiz oynuyoruz Muslera hatali bir golle yenik durumdayiz bakalim ikinci yari ne olacak.

0|0
    0|0
  • Biz ne yapalım yine de Beşiktaş <3

0|0
    0|2
  • gs çok saldı

0|0
    0|0
  • bunu goremediniz bu kadar süre

0|0
    0|0
  • transferleri geçtim melo kafasına göre geliyor gidiyor yedek kaleci yok sağlam defans forvet lazım yönetim duygun başkan kadar bile yok tabiki abdurrahim albayrak olsaydı iyıydi en azından

0|0
    0|0
  • Sağ bek forvet stoper ortasaha şart fenerbahçeli olarak söylüyorum

0|0
    0|0
  • Valla galatasaray bu sene hamzaogluna 5 hafta dayanabilir mi bilemem ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...