Darmadağın hayatınız var ve aşık oldunuz?

darmadağın ,her tarafınızdan sorunlarla çevrili hayatıızda aşık oldunuz çok sevdiniz.ben sevdiğimi mutsuz edeceğim diye ondan vazgeçermisiniz,yoksa birlikte atlatalımmı bu durumu dersiniz.beni sevdiğini söyleyen beni böyle sepetledi,mutsuz etmemek için.

Güncellemeler:
o beni sepetledi,başlamakta istemedi sorunlarından sonra engel olamadı başladık bu aşka.hep beni bırak benim sorunlarım çok diyordu...sonra ufak bir tartışmada bitti dedi,o bitirdi
ben onun parasızlığıyla,ailevi sorunlarıyla,iş sorunuyla ,boşanmış o sorunlarıyla yanında olmak istedim beni o sepetledi

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• her insan bencildir. birini üzmemek için ondan vazgeçmek her babayiğidin harcı değildir. kaldı ki karşında sana destek olabileceğini, yanında olacağını söyleyen biri varken bunu yapabilmek... çok zor iş. zor ihtimal. tabii bana göre. ama seni üzmemek için "seni üzmemek için" bahanesini uydurmuş en azından. sonuç olarak seni üzmemek istemiş. burası doğru.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Aşk, sadece evlenmek ya da cinsel doyum sağlamak amacıyla yoktur. Aşk, bunlarla birlikte, hatta bunlardan da ziyade, mutlulukları, sevinçleri, huzuru, acı ve sevinçleri, gözyaşlarını paylaşmak için vardır. Sen, ailenle, çevrenle ya da birçok faktörle sorun yaşıyor olabilirsin. Ama şöyle bir düşün: Bu aşık olduğun insan niye sen rahatken gelmedi de, bütün sıkıntılar seni bulmuşken, mutsuzluk içinde yüzüyorken geldi?

0|0
    0|0
    • o beni sepetledi ben değil

• Anladım. Fakat, biz sepetlemek demeyelim ona, onun başka bir tabiri var bu naneyi yiyen için ama neyse. Belli ki canın çok yanmış, e kolay da değil tabi.. Ben olsam, ne kadar zorluk içerisinde olursam olayım, sevdiğimi, yarimi, cancağızımı bırakmam, o da beni bırakmaz. Ben de şu anda çok zor ve pis günler geçiriyorum ama bunların telafisini bir aşkta görüyorum. O yüzden; seven ne olursa olsun, çok zorda da, darda da olsa sevdiğini bırakmaz, sevdiği de sığır değilse onu bırakmaz. Budur.

• Kadının kölesi olamam, mutlulukta 5 yıl boyunca 7/24 kesilmemiş bir şey değil ee o zaman herkes ayrılsın.. Sonunda bir şey olacak mutsuz olacak kadın eyvahh ben onu nasıl mutsuz ettim o buna layık değil bla bla.. Bu kadar prenses muamelesi yapmayın kardeşim, kaybedersiniz..

0|0
    0|0
  • o seni hak etmemiş zaten yanında olacağına daha da terk etmiş bence yürekli değilmiş boş ver üzülme benim sevgilimde aynı durumda bayağı bi sorunu var hatta beni 2 kere terk etii ailevi sorunları var diye ben yinede vazgeçmedim onu yalnız bırakmadım çünkü beraber aşılamıycak sorun yok tur bence

0|0
    0|0
  • ben sevdim evlenmek istiyordu yuva kurmak istiyordu isinide almisti eline ama benim evlenmem 2 yil sonrasinda gorunuyordu baktim olmuyor kavga ediyoruz kizi biraz yonlendirdim hemen yonlendi ayrildiktan bir hafta sonra baskasiyla cikmaya basladi ve evlenecekler... bense hala onu dusunuyor onu seviyoorum... aama mutlu olacak bende birgun unutacagim

0|0
    0|0
  • Saçmalamış bence..Şey gibi bu "Senden benden daha iyilerine layıksın"..

0|0
    0|0
    • dediği gibi aşık değildir değilmi,sevmiyordur.ama beni o kadar seviyorki benim mutlu olmam için vazgeçmiş :)

• :D dediğim gibi bildiğin saçmalamış yani..

• Başka bişi vardır altında. Klişeler;

Benden daha iyilerine layıksın.

Seni haketmiyorum.

Seni mutsuz edemem.

vs. vs.

0|0
    0|0
  • gerçekten seviyormuş demek ki helal olsun

0|0
    0|0
  • Kocabir yalan "mutsuz etmemek için ayrılmak"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o sana kalmis. secenek olarak. en iyi karari sen verirsin. o kisiyi seviyorsan ve senin gozunde degerse yaparsin. bi dene, beraber olupda atlatmaya calis. en azindan denemis olursun ve o keskeden ileride kurtulmus olursun. sen kendi icinde ki sesi dinle. mantiginla hareket et. basladiysan ozaman neyin ne olacagi da belli olur.

0|0
    0|0
  • aynı şeyleri yaşadm.. zarar vericem ya da neden benim yüzümden onun da hayatı zorlaşsn ki diye düşündüğm için bırakmıştm.. ne kadar doğru yaptm bilmiyorm.. ama ama amaa düşünüyorum da belki de denemelisin. evet bunu yapabilirsn. dene eğer birilkte beceremezseniz yollarınızı ayırırsnzz..

0|0
    0|0
  • ne alakası var herşey birlikte aşılır bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...