Bu egzersizle vücudun hangi bölümü çalışır ben anlayamadım

Bu egzersizle vücudun hangi bölümü çalışır ben anlayamadım

link ya kadın bişeyler yapmaya çalışıyo ama neresini çalıştırıyo vücudunun

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Basit bir mantık yürütmeyle ulaştığım tahminim karın, sırt, bel ve ön bacak kasları. Çünkü o pozisyonda dengede durmak için bile gövdedeki kaslar çalıştırılırken üstüne bacaklarla ağırlık kaldırmak için fazladan bir yöne daha fazla kuvvet uygulaması gerektiğinden serbest durumdakinin üzerine daha fazla çaba eklemek ve daha fazla kas çalıştırmak zorunda. Eğer denge durumuna ulaşırken sarf ettiği çaba ile ağırlığı kaldırırken sarf ettiği çabanın yönü aynı ise çalışan kas gruplarında bir değişiklik olmayacak, sadece şiddeti artacaktır ama onu buradan kestirebilmem tabii ki pek mümkün değil.

Bu sorunun cevabını alman için daha basit bir yöntem olarak, hareketi yap ve vücudun nerelerinde yanma fark ediyorsan bir kenara not al. :D

0|0
    0|0
  • enseyi kalınlaştırıyor..

0|0
    0|0
  • alt karın kasları...

0|0
    0|0
  • Başta karın kası, kalça sıkılaştırma biraz da bacak ön ve arka kasları..

0|0
    0|0
  • yasli kadin galiba kafasina göre takiliyor iste

0|0
    0|0
  • Ya karın kası için yada yanlış anlamayın kusura bakmayın söyleyeceklerim için sex pozisyonu egzersizide olabilir bu hareketi gören ve bilen varsa hak verecektir :)))

0|0
    0|0
  • basenleri sıkılastırırken kalcayı sertlestiriyo aynı zamanda alt karına da faydalı sıkılık icin eger kilon varsa alır goturur.

0|0
    0|0
  • bence bu kadının kaşıntısı var kesin böyle bir egzersiz şeki yok

0|0
    0|0
  • hiç bişeye yaramaz böyle bi egzersiz.zaten vidyoyu çekenler de saçmalığı çekip youtube a koymuşlar.

0|0
    0|0
  • Kurek kasini gelistirmeye calisiyor :)))

0|0
    0|0
  • kol ve baldırlarını :D

0|0
    0|0
  • 1- Basenleri eritir.

2- Göbek bölgesi yağları eritir.

Daha varda saymak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Sırt ve kalça.

0|0
    0|0
  • karın kası calısıyor büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
  • esnekliği herhalde :S

0|0
    0|0
  • kalça bel bölgesi :d

0|0
    0|0
  • cinsel organı sıkılaştırma egserzisi bu. nette aratın var benzerleri.

0|0
    0|0
    • hadi yaa

• vajinal kasları sıkılaştırma yada vajina sıkılaştırma egsersizleri diye bir bakın. amacı rahim ve vajina duvarındaki kasların güçlenmesini sağlıyarak daha fazla kan akışı sağlamak orgazmı güçlendirmek gibi etkileri var. genelde kalça kemiği egserzikeri ile başlıyor.

Kızlar Ne Diyor 6

• Çalıştırmaktan bıkmış çalıştırmamayı deniyor.

0|0
    0|0
  • tamamen karın ya

0|0
    0|0
  • Bunun kafası güzel hacı :D

0|0
    0|0
  • kadın en azından kıçını kaldırmış salona gitmiş bir şeyler yapmaya çalışıyor oysa biz :(

0|0
    0|0
  • Yoldan geçerken uğramış .

0|0
    0|0
  • Beyni hariç her yeri çalışıyor maşallah.

0|0
    0|0
Yükleniyor...