Aöf sınavlarını da bugün bitirdik nasıl geçti arkadaşlar?

aöf okuyan arkadaşlar sınavlarınız nasıl geçti zormuydu kolaymıydı?

çalıştığınız yerlerden çıktımı

Güncellemeler:
Teşekkürler arkadaşlar sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vericem :)) biraz geç oldu ama k. bakmayın artık

bu yıl nsıl geçti arkdşlar inşallah daha sonra herşey yoluna girer var mıkalan son durumları rapor edin ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bi hafta sonumuz var yayıya yayıya uyduğumuz onuda yapamadık amk!

0|1
    0|0
    • olsun yaaa sen sınavdan haber ver?

• Yarısı güzel yarısı kötü o iktisat sorularını hazırlayanlara baya küfür ettim uyku sersemi.

• iktisatta zor bölümdür hee birde kredili bende adalet okuyorm alakasız çok soru vardı nerden bulmuşlar bu soruları çok merak ediyorum geçen yılda böyle olmuştu

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç çalışmadım ama pek zor değildi

bir dahakine biraz okuyup giderim

0|1
    0|0
  • "her seçenekten eşit sayıda olmak zorunda" olayı umarım şehir efsanesi değildir

0|1
    0|0
  • Hacı, itiraf ediyim mi? Sınava bu sefer de girmedim.. :S Findaldan 90 alırsam geçiyom hesaplarıma göre. Zaten tek ders. İki yıllık okulu 4 yıl okuma başarısını gösterdiğimden, 4. yılda işte tek derse indirdik .

0|1
    0|0
    • olsun bakalım alabilecekmisin cidden zordu sınav alakasız şeyler herkes patlıyacak

• iyi, iyi ki girmemişim desene :S

Ne bilem işte, giricem ama finale bu sefer. Biraz da, biraz değil baya baya da çalışmam gerekicek

Yükleniyor...