Sevgilinize asla taviz vermem dediğiniz bir kuralınız var mı?

her ilişkide herkesin belli bi kuralları sınırı vardır benim merak ettiğim sevgilime asla bu konuda taviz veremem dediğiniz herhangi bi kural veya sınırınız var mı yoksa ben aşkımdan herşeyi kabullenebilirim mi diye düşünüyosunuz?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yok...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• çok yok aslında ışte benim yanından başka mini giyemez benim tanımadığm erkek arkadaşı olmaz küfür edemez trip atamaz en önemlisi bu ne tripler gördüm bir bilsem beynim uzaylılar la halay çekiyodu sonunda :) :D

0|0
    0|0
  • Aşık olduğun zaman ister istemez tencereye kapak veya kapağa tencere oluveriyorsun. Anlamıyorsun bile.. Bazen mantık yürütmeye çalışsan da genelde duygusal hareket ediyorsun. Öyle değil mi ? Cevap kendinde..

0|0
    0|0
  • var tabiki

evlenmeden olmaz !

0|1
    0|0
  • Sorduğun soruyla alakalı mı bilmiyorum ama, fiziksel olarak kendisinde benim istemediğim bir değişiklik yapmamalı..

0|0
    0|0
  • Kişiliğimden asla taviz vermem.

0|0
    0|0
  • Herkes, her şeyi yapar.

Takma bu kadar..

0|0
    0|0
  • özel hayata müdahele yok. face şifresi alışverişi kesinlikle yok. soğuk tripli mesaj yok.

0|0
    0|0
  • Sigara icen kizdan nefret ederim.

0|0
    0|0
  • ailemle ilgili taviz vermem

0|0
    0|0
  • ailemle ilgili herhangi bir konuda asla

0|0
    0|0
  • ailemle alakalı konularda seciciym

0|0
    0|0
  • başka kadınlara gitme konusunda taviz vermem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kısıtlamalar koymaya kalkarsa taviz vermem . kısıtlamalar derken kıyafet olsun görüştüğüm arkadaşlarım gittiğim yerler v.s. zaten bunların ne seviyede olması gerektiğini bilecek kadar dikkatli davranırım ama bu konulara karışıp beni değiştirmeye çalışan adama taviz vermem. beni öyle tanıdı sevecekse öyle sevecek istemezse kapının yeri bellidir

0|0
    0|0
  • Yokk herseye karisabilir ama benim istedigim olur :)

0|0
    0|0
  • evlenmeden olmaz tavizi

0|0
    0|0
  • Saygısızlık yapar ise affetmem.

0|0
    0|0
  • benim adıma bana sormadan karar vermesini hayatta kabul etmem

0|0
    0|0
  • var evlenmeden bırlıkte olmam

0|0
    0|0
  • ailem ve bedenim için taviz vermem ne ailemi onun için bırakırım ne de kendimi kullandırırım

0|1
    0|0
Yükleniyor...