Böyle düşünmek normal mi?

selam..çok sewdiğiniz sewgiliniz sizi altadıo ve baskasıyla yoluna devam edio.ondan nefret edecek o kadar çok nedeniniz varken masum bi gülüşü gelio gözünüzün önüne ve her seyi unutturuo size..hani bi mesaj atsa seni sewiom affet beni dese ve geri dönmek istese yada geri dön dese her seyi unutup geri doncek hala geliosunuz..oysa ondan nefret edicek binlerce nedeniniz var..sizce böyle oolması yada böyle hissedilmesi normal mi..?yada siz olsanız nasıl düşünürsünüz..?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• ben kendi adima konusuyorum. ben onu geri almam, cunku beni cok kirdi ve insan yerin koymadi. beni hesaba katsaydi, aldatmazdi ve beni terk etmezdi. sevgi karsilikli olmalidir. farz et, eger sen aynisini ona yapsan, o seni geri kabul edermi? bir sor bu soruyu? bence etmez. insanin gururu ve serefi var. tukurdgunu yalamamali bence. yoksa alcalir o insan. her insanin duygusu ve hissi var.canimiz acir ve yanar. uzuluruz, aglariz vesayre.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende aynı durumdayım kardeşim aldattı eski sevgilisine geri döndü sonra tekrar girdi hayatıma affet beni diye ve 3 gün sonra doğum günümdü doğum günümde terketti ama bunlara rağmen hala çok seviyorum ve unutamıyorum onun için bişeyler yapıyorum onu görmek için çıldırıyorum sanırım bizim yaşadığımız bu aşk normal değil...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• benden ayrildi bir liste yaptim olumsuzluklari diye en basina da benden ayrildiktan sonra birbaskasiyla olmaya basladi diye yazdim... her gulumsemesi aklima geldikce cuzdandan cikartir nefretimi tazelerdim... sonra seni seviyorum dedi kagidi yirttim attim affettim... 2 yil sonra aynisini yapti ama bu sefer liste yapmadim... umarim geride donmez... ayni seyler birdaha yasanir buyuk ihtimalle o gelene kadar birisini bulmamaissam

0|0
    0|0
  • normal kardesim ask nedir biliyor musn haksızken bile susmaktır.;( kaderimiz böyle

0|0
    0|0
  • kesinlekle yolda görsem yolumu değiştiririm normal değil bu durum

0|0
    0|0
  • normal. insan psikolojisi böyle yavşak bir şey işte. merak etme, geri dönmek istediğinde miden bulanıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...