Var var. Ama nerede var?

Ortaokul çağımda ben de meraklıydım. Heves etmiştim çevremde gördüklerimden. ''Açığım'' sinyalleri saçıp etrafıma, teklifler alır, kimisiyle çıkardım.

En çirkini aransın, ona da teklifler yağar. Anlatmaya gerek yok bunları.

Çocuk oyunu olarak kaldı bugünün gençliğinde flört.

Çıkar sana uygunu karşına. Mutlu olur oldurursun. Benim düşüncem budur.

Bana göre olmayan bir erkeğin bana bakmasını dahi istemem. Ona buna cesaret saçıp yanıma yanaşmasına izin vermem.

Diyeceğim o ki yok mu bunları benden başka aşan? Var var. Ama nerede?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın kendini kullandırtmaz,flört adı altında basit

kız lakabına layık görmez kendini.

Efendi,ahkaklı ailesine ecdadına yakısır hareketler ve

davranışlar gösterir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yüreğimi yakan oldu tabi, hem de cehennem gibi, volkan gibi. Fakat kimsenin elini sevgili diye tutmadım. Çünkü, beklediğim var benim. Ne yüzünü gördüm, ne sesini duydum, ne de bir kez dokundum ama 'Elif' koydum adını onun. Çünkü, Elif'im gelince ben doğmuş olacağım, doğum günüm o zaman olacak, her şey sıfırdan başlayacak O'nunla. Onu bir bulsam zaten, dünyam da kurtulmuştur, ahiretim de.. Tez zamanda karşıma çıksa da, kendini de üzmese, beni de..

1|0
    0|0
  • Yanıma yakışacak, ciddi olarak hayatının sonuna kadar benimle yaşayacak biri var mı diyorsun yani ::) burda bulunmaz o dediğinden yan bakkala sor ::::P

2|1
    0|0
  • Yastığın altına,koltuğun altına baksaydın...bazen buluyorum öyle...çıtır daha, çıtlatıyorum...çekirdeği...adasdasdad

hade hep beraber...şeytan aldı götürdüüü...satamadan getirdiiii...he aybalam pazartesi gelcek.

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi.. Kimi anne baba çocuk yaparken.. Sağlıklı olsun ister... Kimisi de beyin koymayı unutur

1|0
    0|0
  • hiç bulaşmadım öyle kişiliksiz kızlara

1|0
    0|0
  • kısmet işi sabır gerekir :)

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum

0|0
    0|0
  • Bana göre olmayan bir erkeğin bana bakmasını dahi istemem

yukardaki düşüncen iyi

0|0
    0|0
  • burayım geldim ben varım

0|0
    0|0
  • sonra niye türk kızları sevilmiyor diye soruyorlar ama sonuna kadar haklısın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bende artik inanmiyorum. insan insana yaratilmis diye. az kala herzaman bozuluyor, sanki gecici heves gibi. oyun gibi olmus artik hayat. ben bu oyunun icinde yokum. sadece massalarda yasiyor beyaz attaki prens ve prenses. etrafima bakiyorum, ciddi ve durustluk kalmamis. hem erkekde ve hemde kadinda. yazzik, cunku beraberlik bence kutsaldir. onun degerini ve kiymetini bilicin. hergun isci gibi o iliskine calisicin. 2 tarafda, eger bunu yapmazsa bir taraf ozaman dayanamaz iliski tek tarafin calismasi ve yok olur.

1|0
    0|0
  • beğenilmek herkesin hoşuna gider ama ilişki farklı bişey bence mutlu etmekte olmakta farklı biraz karakterde önemli bence

1|1
    0|0
  • ben çocukkende öyleydim şimdide benim kriterlerime ıymayan birini umursamam

1|0
    0|0
Yükleniyor...