Günde 30 dakika koşarak 1 ayda kaç kilo veririm?

Günde 30 dakika koşmaya başladım ve 4 kilo fazlam var. Sorum şu; 1 ayda ne kadarını verebilirim? Birde koşarak vücudumun neresini inceltirim? Belim biraz kalında

0|0
16|15

En İyi Erkek Görüşü

• koşmaktan ziyade yediğin yemekler daha önemli 30 dk koşup eve gelip patates kızartması üstüne ekmek çikolata yersen kilo bile alırsın koşudan sonra yoğurt ve lifli besinler bulgur pilavı et, tavuk tüketirsen 1 ayda 2-3 kilo sağlıklı olarak verirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim iyi hoş güzelde sağlıklı biriysen normal yorum yaparız şu kadar kilo bu kadar kilo gibi ama diyet yapıyormuşsun günde ne tüketiyorsun aktif misin koşu dışında akşamları da düzenli yürüyüş yapman gerek sadecw yarım saat koşu üç beş birşeyler kısıtlamakla kilo veremezsin. Bir şeyleri hayatından komple çıkarmesela 5-6 ay asla fast food yeme evdede bu tür şeyler yeme aşırı yağdan uzak kal sonrasında zaten midwn almicak bu tür şeyleri doğal şeyler ye yoğrut süt salata et.. Diyetisyenler daha iyi bir neler yemen gerektiğini demem o ki sadece yarım saat olmaz zayıflamak istiyorsan sabah yarım saat koş bir 15 dk da hızlı yürü aynısını akşamda yap.. Ve sabah kahvaltıdan önce 1 bardak su sonra koşu zayıflamana yardımcı olur.. İstersen özelden mesaj at derin konuşalım baya bilgim var bu konuda yardımcı olurum. En büyük etken inanmakdıe pes etmemekdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Günde 30 dk koşarak 1 ayda kaç kilo vereceğini bilemezsin. Bu işin muhasebesi böyle yapılmıyor 😄 bazal metabolizmanı, günlük aldığın kaloriyi hesaplaman gerek. Ayrıca koşarak vücudunun belli bir kısmını inceltemezsin. Bölgesel zayıflama diye bir şey yok.

0|0
    0|0
  • günde 30 dk koşarsın ama iştahım fazladır yemek çok yersin kilo veremezsin öyle biraz yemenede dikkat ediceksin

0|0
    0|0
    • Diyet yapıyorum zaten, kaç kilo veririm onu sordum

• koşarak kilo vereceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz kilo alrsınız sadece 2 saat yürüyün günde 2 3 ayda artık düzene soktunuzmu bir daha ne verir nede alırsınız :D

0|0
    0|0
  • Kardesim kosmak tabi ki onemli cardio tabi ki önemli ama en önemlisi beslenme! Düzensiz beslenirsen gunde degil 30 dk 300dk kossan bule fayda yok :)

0|0
    0|0
  • Kalori almak kolay vermek çok zordur. Önceliğn az yemek olsun. Spor 2. planda. 1 saat koşu ile harcadığın koloriyi 1 bardak kola ile geri alırsın buna göre karşılaştırma yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • 750gram

0|0
    0|0
  • Sadece koşarak kilo verilse her sabah önce koşan sonra sarmaları börekleri götüren teyzeler kilo verirdi :) yediğin yemeklere dikkat etmelisin ayrıca metabolik yapına da

0|0
    0|0
  • Kos lola kos. denemeden bilemeyiz

0|0
    0|0
  • 5-6 civarı

0|0
    0|0
  • Verirsin 4,5 kilo her halde

0|0
    0|0
  • böyle saçma bir soru olamaz tamam 30 dk koşarsında koştuktan sonra eve gidip bakalım ne yiyorsun 5 kilo yemek yiyorsan kilo bile alırsın

0|0
    0|0
    • Kilo vermeye çalışma süresinde neden normalden daha fazla yemek yiyeyim ki? Böyle birseyi gerizekali biri bile yapmaz. Saçma sapan diyor birde adama bak

• Kiyafetlerini cikarip tartilsan belki 500 gram verirsin ay sonunda

0|0
    0|0
    • denerim

• Hadi ama bozulma sadece kostum zatiflar miyim demekle olmaz düzenli beslenme kazanman sart hayatina düzen getirmen sart

• Sadece koşarak değil yediklerinede dikkat etmelisin

0|0
    0|0
  • tempona bağlı ama düzenli koşarsan 2-3 kilo aynı zamanda beslenmede önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• canım koşarak bacakların sertleşir ve yağların erir koşunca vücudun tüm bölgeleri bundan etkilenir belin kalın ise cubuk cevirmeyi dene günde 100 defa 2 set halinde tabi önce bel ölçünü al sonra denemeye başla ve 1 ay sonra farkını gör. koşmak aynı zamanda kilo verdirir bunun yanı sıra eczanelerde 6 gr proteinler satılıyor meyveli yoğurt gibi tavsiye ederim pahalı bir şey değil zaten başarılar :) inşallah istediğin görünüme sahip olursun...

0|0
    0|0
  • yediğine bağlı. koşarak bacagın sekillenir. nternete yaz neren sekillensin istiyosan cıkıyo hareketler

0|0
    0|0
  • 30 dakika yerine 1 saate çıkarsan daha verimli olur bence bölgesel zayıflama diye bir şey yok bence yanında diyette yapmalısınız

0|0
    0|0
  • ne kadar yemek yediğine aldığın kaloriye bağlı diyecem ama :P

0|0
    0|0
  • 5-6 kilo falan

0|0
    0|0
  • 30 dakika ile pek zayıflayacağını sanmam ben 95 dakika 6.8-7.2 hız arasında koşuyorum bu şekilde dene

0|0
    0|0
  • 30 dakika mı? ciddiye alacaksan adam akıllı yaklaşık 4 km koşu yap hemde icine strec film sar. biz hep öyle koşuyoruz kilo verdiğimiz için. 1 ayda metabolizmanda hızlısa 4-5 kg rahat

0|0
    0|0
  • diyet çok önemli boşa koşmamak lazım ben sana tavsiyem 30 dk aynı şekilde yürüyüş yapman tempoyu hıc bozmadan daha cok kalori yakarsın.

0|0
    0|0
  • 1kg.

0|0
    0|0
  • 45 dakikadan sonra yağ yakımına başlar

0|0
    0|0
  • Günde 30 dakika koşmakla kilo vermek zor yavrum en az 2 saat koş

0|0
    0|0
  • 4 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • kesinlikle verirsin 900 dk koşu + yediklerine dikkat et

0|0
    0|0
  • Düzenli beslenirsen belin de incelir 6 kiloya kadar da verebilirsin ama koşu kardiyo şeklinde olmalı

0|0
    0|0
    • nasıl yani? ben de koşmayı düşünüyorum?

• Düzenli beslenmek gerekiyor, diyet gibi diyebilirim.. Koşuya gelince de koşuda nabzı en az 2 katına çıkarmak gerek, örneğin 75 ise 150, zaten koşu gibi aktiviteler yarım saatten sonra etkisini gösteriyor. 1 ay veya 45 güne kadar ortalama 4 - 6 kilo vermek mümkün. Bu tabi metabolizma ve diğer etkenlere de bağlı..

• Boğazdanda kesmen lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...