Küçük şeylerden mutluluk çıkarmanın lezzeti bir başkadır...

Ben, bir insanın gönlünü ettiğim, muhtaç olan birisine yardım ettiğim, selam verip selam aldığım zaman mutluluktan ve huzurdan havalara uçarım.

Sizin de hiç küçük şeylerden mutluluk çıkardığınız oldu mu arkadaşlar?

Olduysa, nelerdir?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• buyuk beklentileri olmayan kucuk seylerden mutlu olan insanlar hayatlari boyunca diger insanlara gore daha mutlu olurlar. temizlik iscisine kolay gelsin demek, bir cocugun gulen yuzunun nedeni olamk, sabah uyandiginda sevgilinin guzel seyler yazili notunu basucunda bulmak, sevdigim insanlara onlari cok sevdigimi soylemek, annemin haftasonlari prensesim hadi kalk kahvalti hazir sesi ile uyanmak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hosuma giden bir ruju ojeyi aldığım zaman benden mutlusu yok :( tabiki insanlara yardım etmekte ayrı bir huzur veriyo.

0|0
    0|0
    • Aman, kadın reyonlarının altını üstüne getirme de (;

• ben alısverişte saatler harcamam zaten bellidir alacağım ürün alır çıkarım :)

• Tamam işte, sakarlık edip de rujları falan kırıp dökme. Ceza alırsan bütün mutluluğun söner (:

• BU DEDİĞİN ŞEYLERDEN BENDE ÇOK MUTLU OLURUM. HELE YAŞLI BİRİNE Bİ FAYDAM OLDUĞU ZAMAN İKİYE KATLANIR MUTLULUĞUM

0|0
    0|0
  • mutlu bir sevgili görünce bile huzurlu oluyorum :) mutlu olmak istiyorsak bahane çok

0|0
    0|0
  • karşımdakinn küçücük br gülümsemesi tanımadğm br insanın günaydını ve dha br çok şey :)

0|0
    0|0
  • uzaktan bir arkadaşım el salladığı zaman çok mutlu oluyorum yaa.Saçma gelebilir ama ne biliyim. :) böyle tebessüm ettiğim zamanda mutlu olurum.bir insanla konuştğum zaman mutlu olurum.:))

0|0
    0|0
  • Bir tebessüm yeter..

1|0
    0|0
  • küçük ya da büyük diye ayırmıyorum herşeyden önce.

0|0
    0|0
  • Küçücük yeğenime sana bir sürprizim var deyip elne werdğm küçk renkli kağt parçası. Onun tüm gün bana minnettar kalması..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mutluluk evet mutluluğu yaşıyorum iyi ki tanımışım

0|0
    0|0
  • güneş doğarken onu izlemekle

0|0
    0|0
  • İki gündür unuttum o duyguyu.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canım kardeşim. Ancak öyle anlatıp da rahatlanacak bir şey değil. Çözümü zaten bende Allah'ın izniyle. İlgilendiğin için teşekkür ederim.

• Pekala. Ne demek, rica ederim. Umarım kısa zamanda hallolur. Başın sıkıştı mıydı, darlandın mıydı, dellendin miydi, ben buralardayım.. her zaman

• birisinin yüzünü güldürdüysem mesela.

0|0
    0|0
Yükleniyor...