Ya anlayamıyorum seviyor mu sevmiyor mu?

ya arkadaşlar geçen sene aynı üniversitede okuduğum okuduğum bir arkadaşım vardı bu senede aynı sınıftayız bana çok yakın davranıyordu,bende bunun ilgisini tam anlayamadım biraz soğuk davrandım sonra buda başkasıyla çıktı .bu yıl acayip soğuk davrandı yüzüme bile bakmadı geçen günlerde doğum gününü kutladım ve sadece bana teşekkürler canımmm benim yazmış sizce benden hala hoşlanıyormudur ,soğuk davranmasının nedeni nedir.bu arada şu anda kimseyle çıkmıyor

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence seni ve çocuğu iyi tanıdığını düşündüğün yakın bir arkadaşın varsa onunla konuş bu konuyu . burda suyunu çıkarıyorlar çünkü .

0|0
    0|0
    • evet moralim bozuldu çok

• evet oldun gerçekten burda böyle ciddi cevap veren çok az kişi oluyo :)

• güzel.iyi geceler sana.güzel bir uyku çek kendine. bu arada memnun oldum. by

Erkekler Ne Diyor 6

• sütten azı yanmış. yoğurduda üflüyerek yiyor sanırım... teşekkürler canımm bu oluyor. biraz ilgi göster , aynı tavırları devam ederse : geçti bolunun pazarı sür eşşeğini niğdeye :)

0|0
    0|0
  • aranızda üçüncü bir şahıs varsa onunla irtibata geçmen dileğiyle.

0|0
    0|0
  • seviyor diyince nolcak egolarınmı tatmin olcak?

0|0
    0|0
    • hayır gidicem daha yakın davranıcam

• e madem sendede bişe var niye soğuk davrandın en başta

• ya ben biraz öyle davranıyorum hoşlandığım kişiye

• Kesinlikle sevmiyor.

0|0
    0|0
    • ya neden ama nerden anladın

• Baksana sana ihanet etmis resmen başkasıyla çıkmıs falan filan bence seni elinde tutmak istiyor vede sen bu kisiye ona karsı birşey hissettigini beyan ettin mi

• artık sevmiyor demekki soğumuş

0|0
    0|0
    • ama sadece bana canım benim yazmış diğerlerine soğuk saol teşekkürler yazmış

• bence seni sadece kardeş gibi görüyor kb :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...