Şişman kızlar neden sevilmiyor? Karekterine niye bir şans verilmiyor?

Ben 22 yaşındayım ve bugüne dek hiç sevilmedim. Başarılıyım, kendime güvenim var ve karekterim kötü olduğunu düşünmüyorum çünki beni ben olduğum için seven sayan çok insan var yanımda. Siz hiç şişman birini sevdinizmi? Veya simanlara niye bi karekterini gösterme fırsatı verilmez? Bide rica ediyorum az ye gibi rencide edici şeyler söylemeyin lütfen...

0|0
12|39

En İyi Erkek Görüşü

• dostum bunun sebebi ilk intiba denen gizemli olayda gizli. ve ilk intibanın oluşması ancak o an mevcut verilerle mümkün olacaktır. Bunların başındada fiziksel durum,konuşma cart curt gelir.ve herkesin bildiği gibi ilk oluşan yargıyı,ki buna önyargıda diyebiliriz,kırmak atomu parçalamaktan daha zordur.ayrıca insanlar fiziksel olarak kendilerine denk kişilerle yakınlık kurup iletişim kurarlar.herkes ne olduğunu az çok neye benzediğini fiziksel özelliklerini bilir ona göre birini arar.hatta dahası hep daha iyisini arar.umarım gönlündekini bulursun..

0|0
    0|0
    • düsünsene bi dünya sifir medya sifir internet ve insan sadece yanindakileirni biliyor ozaman bu sismanlik, zayiflik, bronz olma, kasli olma vs. gibi dis görünüs derdi olacagini düsünmüyorum. Ve umarim gönlümdekinin gönlüne hos olurum insallah

• düşünsene demişsin ya.işte sadece bunu düşünbilirsin ve orda kalır ne yazıkki söylediğin imkansız.umarım herşey dilediğince olur.

Erkekler Ne Diyor 38

• ya günümüzdeki iliskilerin cogu dis görünüse bakilarak karar veriliyor.Göze hos gelen gönle hos gelir düsüncesinde insanlar.ama isin asli öyle degil yas ilerledikce bir bayanda önce karakter özelliklerine bakiyorsun

Elbet seninde birgün karsina cikan birisi olucaktir.Endiselenme üzülmeye deymez hayat

0|0
    0|0
  • kisiden kisiye degisir bence ask kisa boylu uzun boylu sadece gorunus bir soz vardir guzele 40 gunde doyarsinda huyu kalbi guzele bir omur doyamazsin diye basta sadakat his guven saygi olmali kedi kopek gibi birbirini yesen de vazgecmemek gerekir askta sen sadscs aski hissetirecek kisi cikmamis karsina ve ilgiye ihtiyacin var

0|0
    0|0
  • seven olur

0|0
    0|0
  • BAK, SİŞMAN DEĞİL ÖZÜRLÜ BİR KIZDA SEVİLMEZ KOLU BACAĞI OLMAYAN VEYA YÜRÜYEMEYEN KIZLARDA FAZLA SEVİLMEZ, elinde bi fırsat varken tembellik yapmayıp bu durumu tersine çevireceksin, her insan eğer istediğini yapan biri olursa istediğini yapar, söylemeyin lütfen demişsin zaten yemek yemesen bile zayıflamassın, yemeğini düzenli ye, kesinlikle aç kalma, ve kendi kendine spor yap evde gerekirse kick boxa git, çünkü ben size erkeklerin neden şişman kızlardan hoşlanmadığını söylesem bile bişey değişmez, yine üzülen sen olursun Kilolarınla barış diye bişey de yok formuna dönersin ve şişmanlıktan kaynaklanan hastalıklardanda kurtulursun, tabi bu fikir tamamen benim düşüncem önemli olan insanın Kendiyle barışık yaşamasıdır, yapamıyorsan ve imkanın varsa kendini değiştirirebilirsin, bi örnek vermek gerekirse kısa boyluluğun çaresi yoktur ve kısa boylu erkekler de hiç tercih edilmez...

0|1
    1|0
    • tesekkür ederim yorumun icin. Ama keske engelli insanlari bu konuya karistirmasaydin ben sevilmemem sorun degil ben zayiflarim cünki ama engelli napsin? O insanin karekterine bi sans verilmiyosa insanligin öldügü bi dönemde oldugumuzu düsünürüm.. ozaman zayifda olsam sismand aolsam kac yazar...

• senin yine bi şansın var engelliler ne yapsın demek istedim ben, ayrıca herkez bu hayatı yaşamak zorunda.. karşı cinsin tercihide kimin umrunda hayat ilişkiden ibaret değil

• tip olarak görsellik olarak sevmek boştur zaten onun kalbi temiz olmadıktan sonra istediği kadar güzel olsun dünyanın kraliçesi olsun farketmez amaç farklı be artık herşey cinsellik olmuş aşklar basitleşmiş seni seviyorumlar havada uçuşuyor bence bu halinle gurur duy emin ol onurlu yalnızlık onursuz birliktelikten çok daha iyi umarım çok mutlu olursun..

0|1
    0|0
  • Ön yargılar tetikliyor bu durumu adam hiç şişman bir kızla sohbet etmemişki zannediyor zombi, aslına bakarsan tanısa vazgeçmez şişman kızlar iyi laf yapıyor.

0|0
    0|0
  • Ben zayif severim ama sisman kadinlardan hoslanan erkeklerde var.kimi zayif kimi sisman kadini begenir.sorun etme bence dalga gecenler kendi insanliklarina baksin bence.uzulmene degmezlere uzullllme.

0|1
    0|0
  • ne ben uzunum ne hayatı paylaştıklarım uzundu.
    benden uzun olanlarda aşktan gözü kör olduğu için farketmiyodu

0|0
    0|0
  • 1.58 boy bence çok tatlı. Kızların kısa boylu olanı da uzun boylu olanı da gayet de beğeniliyor. Ama erkekler bu konuda şanssız. Orta boylu olduğun zaman bile kurtarmıyor.

0|0
    0|0
  • evet sevdim😎

0|0
    0|0
  • mutlaka sevenler vardir. cogunluk normal sever bazilari zayif sever mutlaka sismanlardan hoslanlar da vardir, denk gelmemis herhalde.

0|0
    0|0
  • hobbitler

0|0
    1|0
  • kısa sayılmazsınız aslında
    boyunuzdan dolayı olumsuzluga kapılmayın

0|0
    0|0
  • sisman kız sevilmiyo diye bisey yok. hiç bi kadın cirkn degildir sadece bakımsızdır o kadar. boy kilo n kac kızım

0|0
    0|0
  • Çok da kisa değilsin aslinda

0|0
    0|0
  • Kısa boylusun diye kendini üzme. Onunla çoğu zaman alakası olmuyor.

0|0
    0|0
    • ay üzmeyeceğim de ne bileyim keşke direk karaktere baksalar :/

• Seni tanımadan karakterini nasıl bilecekler? Zamanla hepsi olur. Bazen hiç ummadığın anda.

• Ben seviyorum

0|0
    0|0
  • ven severim

0|0
    0|0
  • önemli bir konu aslında sıskalarıda ben sevmem kadın dediğin etine dolgun olacak. Ama aşırısı sağlığa zarar

0|0
    0|0
  • çok aşırı olmadıkları sürece kötü değiller aksine ben seviyorum sevimli ve sempatik oluyorlar özellikle gülümsediklerinde :)

0|0
    0|0
  • insan insan olduğu için değerlidir şişmanmış zayıfmış uzunmuş kısaymıs bunlar önemli değil karakter bence daha önemli üzülme demekki şimdiyi kadar doğru kişi çıkmamıs karsına

0|0
    0|0
    • ne yaziki öyle oldu, almanyada yasiyorum ve burda dis görünüse önem verme türkiyeden cok cok daha fazla ne yazikki

• Kısa boyluları tercih ederim, tercih edilmeme nedenin bu değildir bence

0|0
    0|0
  • ben şans veririm asla küçümsemem

0|1
    0|0
  • Normalsin işte daha ne istiyorsun

0|0
    0|0
    • 158 kısa değil mi? :O

• kısa diyenler de varda ondan gerildim

• Önemli olan kalptir karakterdir. Kalbini seversem zaten o dünyanın en güzel kızıdır benim için. Bırak dış görünüş meraklılarını senin boyun gerçekten normal 😊

• kısa boylu ve minyon kızlar daha tatlı geliyo bana :)

0|0
    0|0
  • şişko erkekler neden sevilmiyorsa ondan sevilmezler

0|0
    0|0
    • benim insan vücuduyla bi sorunum yok sisman olan erkegi sevebilirim...

• bak ne kötü ben öyle düsünmüyorum diyorum sen israrla kizlar öyle diyosun. ben yinede erkekleri genelestirmek istemiyorum elbete vardir insan evladi biri

• ben şahsen tombişleri severim çünkü bir tek onlar beni seviyor :) hayatın gercekleri bunlar

• ben seviyorum pamuk gibi oluyorlar.

0|0
    0|1
  • şişman sevilmez

açık ve net

dünya güzeli de olsa sevilmez

0|1
    0|2
  • Özele gel konusalim

0|0
    0|0
  • bende sevilmedim insanlar kürklerine göre değer biçiyorlar malesef çok kötü bir zamandayız...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 12

• Bugünü ekonomikboy kadınların bağımsızlık günü ilan ediyorum.

0|1
    0|1
  • karşına seni gerçekten seven bir insan çıkar inş dostum bu konuyu kafana takma sakın sanada bu şarkıdaki gibi aşık olucak bir erkek çıkacak inş hatta hayırlı bir eşte olur inş sana :)

link

0|0
    0|0
    • cok sagol armagan ettigin sarki icin hemen dinledim :)) şu an sevdigim birisi var herseyimiz uyuyo karekterimiz düsüncelerimiz espiri anlayismiz dini bagliligimiz ama ona ben yaklasiyorum birtek o beni sevmiyor ve bende oyüzden kompleks yapiyorum demekki sisman oldugum icin demekki beni sevmedigini düsünüyorum...

• kesinlikle haklisin zayiflasam ve o bana gelse ben kabulenemem.. beynim söylediklerini kabulleniyor ama daha yüregime söz geciremiyorum. Ama bununda gececegine inaniyorum insallah. Tesekkür ederim yorumun icin ;)

• geçicek mutlaka :)

• Valla en sevilen sizsiniz yanlız fit olmak şartıyla

0|0
    0|0
  • kendinden ödün vermemen bence yeterince çekici kılıyor seni sırf yakışıklı oldğu için her türlü hakarete maruz kalıp o ilişki yürütmektense yalnız kalmayı tercih ederim nasıl bir ilişkide olduğun önemli değil nasıl sevildiğin önemli bir gün mutlaka dış güzelliğin hiç bir şey ifade etmediğini anlayan biri karşına çıkacaktır tamam mı tombik kız

0|2
    0|1
    • umarim dedigin birgün gerceklesir, birazcik yoruldum cünki..

• kısa boylu kızlarda seviliyor sorun basla yerde bence

0|0
    0|0
  • 158 abartilacak kadar kisa degil. Turk erkekleri de uzun sayilmazlar. Abartiyorsun bence. Problem boyundan kaynakli degildir

0|0
    0|0
  • Ya biz kadınız. Topuklu ayakkabı giyeceğiz. Sevdiğimiz adama sarılırken göğsüne gömecek bizi. Uzun olmak ne işe yarıyor ki? Benim boyum 1.73 ama 1.65 olmak isterdim

0|0
    0|0
    • erkekler hep ille de uzun boylu olsun diyorlar burda. benim gördüğüm kadarıyla. 178 boyunda olmayı 158 boyunda olmaya tercih ederdim her zaman.

• Ben çok beğenemiyorum nedense. Ve bence 1.58 çok kısa değil

• boy kilo kaç ? şişmanlık görecelidir bence sen fark etmiyosundur illa vardır ben mesela kendime şişman derim ama talibim çok oldu sanırım bu cilveyle işveyle yada ne biliyim albeniden kaynaklanıyor bazı zayıf kızlarında albenisi olmuyor

0|0
    0|0
  • nıye oyle dusunuyorsun?

0|0
    0|0
  • eğer bir hastalığı yoksa şişman insanların kendisine, bedenine saygısı olmadığını düşünürüm

0|1
    0|0
  • niye sevmiyolar soylıyımmı yaa ewlenirsek ben buna nasıl bakarım hesabı yapıyolar bence :))))

0|0
    0|0
  • Neden kendini ötekileştirmeye çalışıyorsun?

0|0
    0|0
    • soruyu anlamadim?

• ÖTEKİLEŞTİRMİYOR empati kuruyor .bu bir başkasını anlamanın en iyi yoludur .

Yükleniyor...