Fenerbahce yeni transfer yaptı oynatmıyor bu ne ya?

fenerbahce yeni kaleci aldı onu oynatmıyor yine eski goller yiyecek volkan demireli. ve van persie hep sonrada oyuna giriyor ve gol atamıyor bile, bu gidişler teknik direktor gonderilecegini dusunuyorum. anladım sizin icin onemli olan galibiyet ama yinede transfer edilen oyuncular oynat bari.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe bu sene şampiyon olamazsa, iflas bayrağını çeker.. Aldıklarını oynatsın da bari değsin onca paraya.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Rvp hazır değil

0|0
    0|0
  • bende senin futbol bilginjn eksik oldugunu dusunuyorum alinan kaleci yedek kaleci olarak alindi van Persie ye gelince adam Mayıs ayindan beri top yuzu gornedi kondisyonu dusuk zamanla monte olacak takima hazirlik maclarini izle kaleciler in durumunu

0|0
    0|0
    • futbol eksik olabilirim ama o kadar butun futbolla ilgilenemem ya. fabiano portoda geldi ben portekiz ligle bakmıyorum ki fabiano ilgilensem. bide manchester maclar tumune bakmıyorum ki ondan o kadar bilgili degilim.

• ahhaha bilmiyorsun galiba fabiano biraz çalışmalı volkan daha iyi. Van persie malum hazır değildi son 20 dk kala giriyor hep ama alışınca tamamen artık full tam has kadro ile şampiyonluklara devamm

0|0
    0|0
    • dersene victor işini iyi biliyor

• İşte size kurban oluruz. Ama gsnin genelinde var ben onlara söylüyorum

Yükleniyor...