Yeni bir icat... Var mı ki ?

Arkadaşlar bişey icat etseniz yani varmı aklınızda hiç olmamış bişi pk mümkkün değil biliyorum ama varmı haydi hayal gücünüzü bi çalıştırın bi zahmet merak ediyorum insanların aklında farklı şeyler varmı ? :)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• arabanın içini bir beyin enjekte edilebilir bu beyin konuşabilir söylediğin her yere sen dokunmadan götürebilir ve motor kısmında ek özellikleri olabilir yani kahve dendiğin de torpidodan buyrun kahveniz hazır diyip uzatması gibi sistemin sesinin sizin istediğiniz insan sesiyle konuşması siz den başka bir sesin komutuyla çalışmaması gibi :)

0|0
    0|0
  • Bir bilim adamı bir grup insana bazı basit şekilleri monitörden gösterip bir cihazla beyin dalgalarını ve frekansları takip ediyor şekiller çok basit bazıları kare bir tanesi sadece artı işareti veya sadece bir harf ilginç olan şeyse insanlar aynı şekillerde aynı yoğunluktaki beyin hareketleri meydana geliyor sonra bu dalga boyutlarını kaydedip insanın ne gördüğünü veya ne düşündüğünü monitörden canlı olarak izliyebiliyor. Bilim adamı her bir pixele karşılık veren dalgayı yakalamayı başardığımızda insanların rüyalarını canlı olarak izliyebileceğimizi düşünüyor belkide aklınıza bişiy geldiğinde onu canlı olarak göstere de bilirsiniz.

Bu olayların gelişimini hayretle takip etmiştim önümüzdeki yıllarda bunun mümkün olmasıda çok yüksek bi ihtimal, yani insanlar bunlarda uğraşırken lütfen hala icat edilcek bir şey kalmadı demeyin.

0|0
    0|0
  • suyla çalışan araba

0|0
    0|0
  • Benim varda bende yarışmaya gircem işte icatımla :) bu sene :)

0|0
    0|0
  • icat çok da çıkarmıyorlar ki saklıyorlar hep

0|0
    0|0
  • XXXL prezervatif.

0|0
    0|0
Yükleniyor...