Askerlik anılarınızı anlatır mısınız?

askere gidenler askerlikte yaşadığınız komik, maceralı güzel bir anınız varsa anlatırmısınız ben daha askere gitmedim bir akrabam gece nöbet tutarken bi sarhoşu bacağından vurmuş sonra kanı görünce bayılmış, disiplin koğuşuna atılmış

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Nobetçi subaya gece vakti Nokia şarj cihazı lazım olur. E tabi bütün askerlerin, çaktırmadan cep telefonu kullandığını da bilmektedir.

Çıkar, koğuşa gelir.. Oğlum, bana bir tane Nokia şarjı verin der.. Tabi, asker eşrafı yusufu yusuf yapar. Vermek istese bile veremez..

Nöbetçi subay, ''hadi lan, tamam çaktırmayacağım kimseye'' minvalinde konuşur ve milletin suratına bakıp beklemeye başlar.. Yine, kimseden çıt çıkmaz..

Nöbetçi subay dayanamaz, delirir! Herkesin cep telefonu şarjlarını eline alıp, tek sıra halinde buz gibi soğukta dışarı dizilmesini emreder..

42 kişi ellerinde nokia şarjı olduğuı halde esas duruşta tek sıraya geçer, fakat bir tane çavuşun elinde şarj cihazı yoktur..

Nöbetçi subay, daha da sinirlenir. Soluğu elemanın yanında alır:

+ Senin niye Nokia şarj cihazın yok lan! Allahsız şerefsiz?

- ''Ben Samsung kullanıyom gomtanım''

+ Zuhahhalkdllfömfmrşçsçşşöfnrçlewşorfnsdçşkfnlçdşfkfkj :)))

...

İlgili çavuş Bendeniz tabii ki..

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben askerde çok dayak yedim :(

0|0
    0|0
  • bizim bölükte ... işte böyle komutan çok piçti az dayak yemedim zamanında

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• usta birliğinde ilk 3. aydaydı ön nizamiyede nöbet tutuyorum, devriye nöbetçileri de nöbetten dönüyor, araç giriş çıkışını kontrol etmek için yolda demir kapı vardı, adam uykusuzluktan gözleri kapalı yürüyordu kapıya çarpmıştı, öyle bir ses çıkmıştı ki karakolda herkes duymuştu, işin ilginç yanı adam 12 kiloluk sırt telsizi taşıyordu :D

0|2
    0|0
  • Valla kısaca özetlemek gerekirse nöbet tuttuğum kulübeyi arayan yarbayın yarbay olduğuna inanmamıştım, her zamanki gibi arkadaşlar işletiyor sanmıştım. "Hadi len, bu saatte yarbay ne gezer burda" şeklinde konuşunca haliyle yarbay delirdi telefonda "süzme salak mısın lan sen" vb. birsürü cümle kurdu şahsıma. 2 dakikayı geçmeden nöbetçi subay "oğlum naptınız siz" diye tutuşmuş halde kulübeye geldi,adımızı aldı. Gittim özür diledim vs.

0|1
    0|0
  • Bir astsubay çavuş,Birde iki kademeli uzman dövdüm.Bölük komunatına şerefsiz dedim diskoya atılmaktan teskereyle yırttım.

339 kd. erlere selamlar.

0|1
    0|0
  • bir gün acemileri sadece çök - kalk yaptırarak (her seferinde bir adım ilerliyorlar) yaklaşık 500 metre uzaklıktaki yemekhaneye götürmüştüm .. komik bir anı değil.. hatta bunu yaptırmak çok canımı sıkmıştı ama laf dinlemiyorlardı ..

0|0
    0|0
  • valla gitmedik ama olamayacak da sanırım, dövizli yapıcaz.

0|0
    0|0
  • sırtımda 50 kg canta elımde tufekle 8 saat yuruduk orutbeyı bosuna almamıstık ama askerlık bu ulkede yapılaz almanyada olsaydım sımdıye subay olarak devam edıyordum

0|0
    0|0
Yükleniyor...