''Fâtımâ'yı görünce bütün gam ve kederim bitiyor.'' Hz. Ali (r.a)

Erkeklik, sırf anlık zevklerini tatmin etmek için sevdiğini yatağa atarak onun namusuna halel getirmek, onu kirletmek değildir. Erkeklik, sevdiğine 'Şuraya gitmeyeceksin, şunu yapmayacaksın' diye emir vermek değildir. Erkeklik, herhangi bir şeye sinirlenip de bunu sevdiğinden çıkarmak değildir.

Erkeklik, helali oluncaya kadar değil onunla yatakta anlık zevklerini gidermeyi, elini bile tutmamaktır. Erkeklik, sevdiğine, onu sevdiğini hissettirecek sözlerle hitap etmek, seslenince içinde fırtınalar koparmak, ondan tatlı dille rica etmektir. Erkeklik, sinirli olduğu anlarda sevdiğinin yanından uzaklaşmasını sağlamak, mümkün olduğu kadar sinirini ona yansıtmamak, sevdiğini görünce bütün sinirini unutmak, yumuşayıvermektir.

Sizce erkeklik nedir yarenler?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• o kadar güzel yazmışsın ki ekleyecek bir şey bulamadım.

beynine,yüreğine ve ellerine sağlık..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkeklik benim sevdiceğim dir inş...çünkü uzakta olsakta birbirimize değiler gibi aşığız 8 aydır görüşemiyoruz .. ve 2 yılda toplam 10 kere görüştük yinede değiler gibi aşığız inş.. rabbim korusun aşkımız büyüsün kocaman olsun gerçek aşk olsun

0|0
    0|0
    • Maşallah, Allah bozmasın güzel kardeşim..

• ben sadece evlenecek insanı bulmadım dünyayı geçtim ahirettede onunla evli olmak istiyorum her yerde onunla omak istiyorum mezardada aynı yere gömsünler :) ve oda zaten hemen evlenmek istiyor bende rabbim nasip eder inş

• Budur. Yorum yok.

Erkekler Ne Diyor 2

• erkeklik diye birşey yok bence insanlık var ama şunu biliyorum insan sevdiğinin hayatını güzelleştirmek ister zorlaştırmak değil hz. Ali efendimizde bu konuda çok uç ve ulaşılması zor bir örnek umarım bizde şahı merdan gibi güzel kullar olabiliriz

0|1
    0|0
  • Çok güzel yazmışsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...