İlkokuldayken sınıf arkadaşınıza aşık olmuş muydunuz?

nasıl bır duygudur kucukluk aşkları yasayanınız varmı ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ben olmamıştım ama sınıfta bi cocuk bana asıktı. cok rahatsız edici bi duyguydu. o seviyor sen sevmiyorsun sürekli aynı yerdesiniz falan filan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben yaşamadım ama ailkokkula giderken yüzükle yemkhanede evlilik teklifialmıştım 1.sınıfta hemde sonra çocuğu dövdüm :D

0|0
    0|0
  • Küçükken aşk yoktur. Beğeni vardır. Hayranlık vardır. O yaşta aşkın ne olduğuna akıl ermez ki. Yalnızca bir beğeni aşk sanılır o kadar.

0|0
    0|0
    • ama sen aşık oluyordum 4 yasındayken sene 1987 de kızla evcılık oynadık abla kız kardes benı cok sevıyorlardı. ama ben ablasını sevıyordum bana mahmuş derlerdı hıc unutmadım ya

• Evet dikenli sopayla dövünce aşık olmuş oluyorsun gerçekten, çok mantıklı, vay bee.

• evet ınan hıc unutamıyorum o gunları bıde şu var ordan ayrıldık yanı tasındık ılk okula basladım kımseyı sevemedım kımseye aşık olmadım ınan bu yasıma kadar da oyle aşık olup kımsenın elını tutmadım acaba ahınımı aldım o kızın ama ınan tasınmamız zorunluydu ısteyerek ayrılmamstım ordan. ılk okuldaydm heryerde onu aradm hep baska kızlar vardı sankı ıcımde bırsey onu arıyor onu ıstıyordu hep kalıcı ız bıraktı kalbımde dudaklarınıda cok ozledım belkı o benı unuttu ama ben asla

• yanağından öpmüştüm^^ şimdi nerde o cesaret :(

0|0
    0|0
    • cok cesaret acıkcası

• e heralde.hoşlandığın yavruzu yanağından öp : ( yapabilir misin onun haberi yokken:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

• yapamam acıkcası. ama opülmek ısterım

Erkekler Ne Diyor 3

• kübra vardı benim ;) bide merve vardı merve beni seviyodu ben kübrayı seviodum şeytan üçgeni mık

0|0
    0|0
  • ben gamzeye ilanı aşk yapmıştım 1 hafta boyunca ağlamıştı :D

0|0
    0|0
  • oldumm güzel bi duyguydu

0|0
    0|0
Yükleniyor...