Evli bir yananın iş arkadaşını rüyasında görmesi

aynı okulda yaşıtım olan bayan bir öğretmen arkadaş sohbet arasında hocam sizi rüyamda gördüm dedi, şaşırdım valla şimdi herkesin içinde demesi ve ruyasını anlatması şaşırttı, rüyasında benim eşimle tanışmış falam filan benim eşim yok dedim, bir kısmet varsa kaçırma dedi. şimdi benden hoşlanan biri varda bunu mu söymeye çalışıyor yoksa kendi mi benden hoşlandı anlayamadım,

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yanlış anlamışsınızdır.Art niyeti olsaydı ulu orta yerde söylemezdi rüyasını.Bence siz de farklı düşünmeyin.Benden hoşlanmıştır demeniz biraz tuhaf olmuş.

0|1
    0|0
    • ama o anı görmelisininiz hocam sizi rüyamda gördüm dedikten sonrası milletin şakınlığını gidermek için sölenmiş sözler gibiydi eşinizle tanıştım falan istanbulda deniz kenarında eviniz var ...

• ben öğretmenler odasında sürekli bayanların içindeyim, kendisi için değilde tanıdığı birine beni yönlendirmek için de söylenmiş olabilir, hayatınızda biri varsa kaçırmayın dedi. yok dedim , ilerki zamanlarda anlarız, okuda daha yeniyim

• Başkası için düşünmüşse ilerde belli olur.Zaten okulda yeniymişsiniz.Zamanla herkesi tanırsınız.

• farz et ki senden hoşlandı .sen bu kadar mı karektersiz bir insansın evli kadına umut besliyorsun .yazık sizin gibiler yaşamamalı şerefsizler

0|0
    0|0
    • amma önyargılısın benden hoşlanabilir bu önemli değil zaten kendisini pek tanıyorum ama senin hareket etmen önemli bir bayana yakışmayan kelimeler bunlar

• sanada iyi geceler

• not : o beyaz atlı pirenslere söyle uzak dursunlar döverim hepsini:))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...