Uzakdoğu sporu çalışan kaç kişi var?

Arkadaşlar uzakdoğu sporu çalışmış veya çalışan kaç kişi var? Hangisini çalıştınız? Nasıl buldunuz? En çok size hitap edeni hangisidir, neden?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• çocukken karate ile başladım

sonra kickboks

capoeira

wing tsun ile devam ama 1 senedir antreman yapmıyorum, bakalım ne olucak

yanına bjj eklesem pek bi tatlı olur

1|0
    0|0
    • of ya sorma çok darbe aldım bacaklarım mosmor olmuştu :( zaten hassastır cildim genel olarak hemen kızarıp bozarmaya musait.

• bu işleri artık bıraktım ama yine gaza gelirsem aklımda olur ^^ teşekkürler :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Küççüken iki yıl kadar, Jet kune-do Kungfu yapmışlışlığım, mavi kuşak almışlığım vardır. Şuan teknikler hala birebir aklımda olup, bacak esnetmede az da olda zorlanmaktayım :DDD

0|0
    0|0
    • bacaklarını 180 derece açabilen kızlara hayranım

• Teşekkür ederim o zaman :) Bu arada sapık değilsin demi? :DD

• :)) çok iyi. peki hangi şehirde gittin, ben de düşünüyorum ama yaşım 27 :) senin kadar esnek olamayabilirim :D

• 19 yaşında iken Aikido'ya başlamıştım, 0 beden falandım, pek güçlü de değildim

Oram buram morarıp sopa yiyince bıraktım

0|0
    0|0
    • Aikidocu bir arkadaş bir şeyler göstereyim diye yerden yere atmıştı. Onlar da güzel hırpalıyor :)

• Bir şeyler yapmak istersen escrimayı tavsiye edeyim o zaman. Bütün işi sopa görüyor :)

Erkekler Ne Diyor 7

• taekwondo kick boks budokan jui jitsu çalıştım bıraktım geri döneceğim kick boksa dönüş yapmayı düşünüyorum lakin en çok wing chun yapmak isterdim ama hiç imkanım olmadı

0|0
    0|0
    • kung fu nasıl olu veya ninjitsu? Bunlar nasıldır, ankarada var mı iyi hocalar?

• jiujitsu japon ninjaların uyguladığı dövüş sanatı wingchunda bruce leenin ilk öğrendiği dövüş sanatıdır wc ankarada varmı bilemiyorum ama jjnin olmadığından eminim sadece istanbulda var çünkü

• - Okey ıstakası ile adam dövme

- Trafikte levye kullanımı

- Kırılmış bira şişesi ile nefsi müdafa..

1|0
    0|0
  • taekwando yaptım... bence ideal sadece vücudu eğiten bi spor

0|0
    0|0
  • ben çalışmadım antremanları bile hep dayak yerler..

0|0
    0|0
  • tekvando, judo falan yaparsan ilerde çok ciddi problemler doğurabiliyo söliim.

0|0
    0|0
  • ben beceremiyorum

0|0
    0|0
  • ben yağlı güleşciyim benim sporum bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...