Nasıl bir bayanla evlenmeyi düşünürsünüz?

Ciddi kadın mı istersiniz..ikiniz yanlızken.. Yoksa sizi güldüren, eğlendiren bir kadın mı istersiniz? idealinizdeki kadın nasıl olmalı baylar size soruyorum... ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu konu gayet ince bir mevzu ...

lakin ben kendi adıma hayatıma giren kadınları da hesaba katarak bir profil oluşturdum...

fırlama bir model olmalı öyleki modunu anına göre değiştirebilen bir fırlama model...

işveli cilveli her hal ve hareketi ile cinsel mesajlar vermeli beni asla yalnızım hissine kaptırmamalı

şakalaşmalı bazen haddi aşmalı en sevdiğim şeyi yaparken bir cinlikle araya girmeli beni o an yaptığım en sevdiğim şey olan şeyden feragat etmeme sağlamalı tüm dikkatlerimi üzerine toplayabilmeli..

v.b gibi bir çok şey yazılamayanlar kısmıda dahil...

sevgilerim le

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayatın bizi sınadığı her boktan sınavda yanımda dimdik duracak, Bacağına yazdığı kopyelerle beynimi aydınlatacak, Beni sevidiğini dili değil gözleri fısıldayac, Ha bide başı ağrımıyacak hatun kişi isterim...

0|0
    0|0
  • sadece ciddi veya eğlenceli olması sıkıcı olur. Birebir eğlenceli birini tercih ederim. Ortam içinde ağır başlı birisini tercih ederim. Bu ikisini sağlayabilen birine ömrümü veririm...

0|0
    0|0
  • Sexi samimi cesur kendine guvenen baskalari icin degil birlikte mutlu olmak icin yasayan rahat candan seven yani esim

0|0
    0|0
  • dışarıda asaletli ama evde link böyle olsun isterim

0|0
    0|0
  • yerine göre davranmasını bilen biri olsun isterim

0|0
    0|0
  • bana göre zeki kendine güvenen ve bir bakışla beni ikna edecek bir kızla evlenmek harika olurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakir erkek isteriz adam olsun gözü evinde işliyor güçlü olsun , yatakta iyi olsun evlenmicek kadın yoktur böyle adamla :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...