Ne yapsam da yağlar erimiyor?

Açıkcası 110kilolardan şu an 77 kilolara düştüm sağlıksız kilo verdim (sporla vermedim) %25+ yağ oranlarından şu an %17lerdeyim. Fakat 1 senedir kilo vermem durdu ve kilo veremiyorum Abur cubur çikolata ekmek her ogun 1 tabak gomen biri değilim. Aksine çok az yiyorum yiyesimde gelmiyor zaten. 1 senedir 76 kiloyum fakat yağ var ozellikle gogus göbekte. Günde 1000 kaloriyi herhalde geçmiyorum ama yinede yağları eritemiyorum. Gun de 1 ogun ya da 2 ogun en fazla yiyebiliyorum.110 kiloyken kilo yuzunden surat guzelligim pek yoktu şu an tipim allaha şükür çok düzeldi (yakisikliyim diyebilirim :D) fakat yinede daha iyi olabilirim hem vücut hem de yüz bakımından. Artik kollarda damarlar çok belirgin oldu fakat bu yağlardan çok bıktım gitmiyorlar. Ne yapabilirim haftanin 2-3 gunu aç aç koşuyorum 30dk 1 saat ama fark goremiyorum sinra yine moralim bozuluyor. Diyetisyene gittim fakat faydasini da görmedim

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Bira içmeyi bırak mekik çek.

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Boyun kaç? Fitness a başlarsan 77 kilonun çok ideal olacağını anlayacaksın.

0|0
    0|0
    • 1.80 fitnessa gidiyorum zaten yine değişim yok 3 ayda yine ayni yerde durdum hatts ustune kas kazandım :/

• Zayiflamam durdu yani kisaca yağları eritsem kas kazanmaya ağirlik vericem fakat yağ eritemeyince iyice moralim bozuluyor

• Yanlış düşünüyorsun. Her fitness sonrası karbonhidrat ve protein alman gerekiyor. Yağlı yiyeceklerden tamamen uzaklaşacaksın. Günlük 1,5-2 saatlik antremandan sonra ve 2 yıl süreyle istediğin şekle girersin. Git Salonunun trainer'ı ile konuş burada vakit öldürme.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Fitness a yazil boy kac

0|0
    0|0
    • Zaten gidiyorum boy 1.80

• Yani kilo verdikten sonra

• Pek bir değişiklik olmadi motivasyon ve ozguven konusunda artiş oldu kendimi daha çok beğenir oldum ego degil tabi bu. stresim derdim artti ama bunun kiloyla alakasi yok aile okul yuzunden

Yükleniyor...