Bir kızın gözlerine neden bakamazsınız?

Bakın genel soruyorum yani bi erkek neden bi kızın gözlerine bakamaz kafasını eğer vs. vs

çekingenlık utangaçlık ve başka daha ne sebeplerden ötürü bunu yaparsınız kendinizden bildiğiniz durumlar var mı?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü Gözlerime bakan kız beni sevmeyecekse bakmasın mümkünse

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Rahatsız olmamaları için direk goz içine bakmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• eğer hoşlandığım bir kızsa ve açılamıyorsam duygularımı anlar diye korktuğumdan bakamıyorum diyebilirim sana .

0|0
    0|0
  • bi kızın gözlerine bakamayam erkek bacımızdır;) sevdigin kisinin yani bi kızın gözlerine anlamlı ask dolu hayat dolu gözlerle bakacaksın ki sevildigini anlasın ;)

0|0
    0|0
    • dimi bencede

• tabi kide. ha bide yolda sokakta giderken sevgilisine sarılıp yürürken karsıdan insan geliyosa saga sola gitmek yerine üstüne yürüyosa karsıdakiler yol veriyosa o cocuk adamdır adam.

• Seviyorsak , Aşıksak bakamayız...

0|0
    0|0
    • neden öyle ya sonra bizde diyoruz hoşlanmıyo heralde

• böyledir bu işler ;) anlamanız gerekiyor ,

ne demişler "Aşk ,sevgi dilsizdir konuşmaz,konuşamaz."

• kesin sana bu şekilde yaklaşan biri var ve bu senin hoşuna gidiyor.

0|0
    0|0
    • sadece benim değil eminim pek çok kızın vardır bazıları dik dik bakıyo ama bazıları dediğim gibi bakamıyo kafasını eğiyo vs vs bende bunun sebebiniş merak ediyorum evet hoşuma gider neden gitmesin olumluysa tabi:)

• çok muhabbetin olmayan biriyse bu kişi o zaman da aynı şekilde bakamama durumun olur mu peki

• şöyle söyleyim ben bazen bir ortama girerim fazla muhabetim olmayan bir kız varsa onunla diyalog kurmamak için kafama eğerim başka bir havadaymışım gibi davranırım şimdi bu durum değişken bir durum erkeklerin ne zaman neyi yaptığını öğrenmen biraz zor ama benim asıl merak ettiğim bir erkek neden bu şekilde ilgini çekti.

• ben etkilenmekten korkarım...

0|0
    0|0
    • hmm nasıl yani biraz daha açabilir misin rica etsem

• ee bundan neden korkuyosun negüzel işte birinden etkilenmek duygusuz yaşamaktan iyidir

• duygusuz yaşamaktan iyidir ama o duygu karşılıksız sa eğer ondan vazgeçmekte çok zor olur

• hoşlanıyorsan yada ilgi duyuyorsan bakamazsın...

0|0
    0|0
    • diyosun peki neden yani bazılarıda tam tersi hoşlanmıyorsam bakmam diyo aranızdaki fark ne bunu diyen adamla

• rahatsız olmamaları için bakmıyorum

0|0
    0|0
  • Aksine gözlerimi gözlerinden hiç çekmem kaçırmam direk bakarım

0|0
    0|0
    • karşındakinin kim olduğu farketmeksizin mi yoksa hoşlandığın kişlere mi

• bence utanga, bir erkek böyle emin emin bakamaz gibi..

• yürü git işine be kardeşim insan sevmez mi :D

0|0
    0|0
  • günün erken saatlerinde mi oluyor bu durum

0|0
    0|0
    • bi durum yok yani genel soruyorum

• bazen günün ilk saatlerinde erkeklerde bu durum olabiliyor.bayanlar çok çabuk birbirleriyle iletişime geçtiklerinden onların enerji seviyesi bizden daha fazla oluyor.belki bundan olabilir.onun dışında çekingen olması kuvvetli ihtimal

• hoşlanmadığım kızın gözlerine bakmam

0|0
    0|0
  • Vallaha getir karşıma istediğini içine içine bakarım o kaçırır gözlerini

0|0
    0|0
    • neden

• Hani demişin ya neden bakamazsınız diye benim için geçerli değil ben konuşurken felan bakarım derin derin onlar kaçırıyor :D

• genel tutumum bu diyosun peki:)

• Bu durum kişiden kişiye değişir. Ben hoşlanıyorsam gözlerine bakarım.

0|0
    0|0
  • çünkü kızların bakılacak çok yeri var gözleri napalım

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...