Kapat

Aşk için Kanla banyo yapar mıydın?

Kanlı Kontes adında bir kadın var(40 yaşında) Sevgilisi ise 20 yaşında kadın hizmetçisini döverken(Kaşını falan patlatıyor.) yüzüne kan geliyor ve temizledikten sonra yüzünün daha güzel olduğunu düşünüyor. Genç kızları öldürüp kanında banyo yapıyor bunları yapma nedeni ise 20 yaşında ki sevgilisine güzel görünüp onu kaybetmemek. Kadın yaşlanma kompleksine giriyor.(NOt: Bu Hikaye gerçektir.) Bu hikayeyi konu alan filmin adı: Kontes tir izleyebilirsiniz çok güzel. Cevap Lütfen... =)

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• hayır yapmazdım. eğer beni olduğum gibi sevmiyorsa çevresinde olur onu kötülüklerden korumaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • Bunu yapan aşktan yapmaz , ruhu hastalıklıdır

genelde böyle sapkın fikirler çocukluğunda pek iyi şeyler yaşamamış kişilerden çıkar

0|0
    0|0
    • :) OF çok doğru tespit vallahi tebrik kadın filmde civcivlerini saksıya gömüyor, çabuk büyüsünler diye...

• Bu sülalecek bozukmuş bak bu kadarını bilmiyordum teşekkürler. =)

• rica ederim bende senin sayende bir şeyler öğrendim , ben teşekkür ederim :)

• Öncelikle virgülü noktayı doğru yere koyarsan ne demek istediğini anlarız. Gerçi anladım. Yapmazdım.

0|0
    0|0
    • :=) Peki dikkat ederim ama çok merak ettim. Bir daha ki sefere dikkat ederim.

• o filmi gerçek miymiş ya bir de tam bir vahşet :(

0|0
    0|0
    • O film gerçek hayattan konu alınmıştır. Yani gerçek hikayeyi okumak istersen KANLI KONTES yaz oku bence :)

• soruna cevap veriyorum yaşlanmak istemiyorsam başkasını öldürmektense ölürüm genç kalırım sevgilimin kalbinde her zaman da bir yerim olur (bu benim hayat görüşüme aykırı tabi yaşlanıp torunlarımı sevmek istiyorum)

• Hayırlı cinayetler ne diyim =) Hayat görüşünü sevdim ama

• hostel filmindede böyle bişey vardı kadını tavana asıp altında kanıyla banyo yapıyodu :D

0|0
    0|0
    • Evet izledim onuda :) Bu filmdede zengin ve orta yaşlı bir kadın söz konusu.

• kadının psikolojik sorunları varmış akli dengesi yerinde olan biri böyle bişey yapmaz :D

• iğrenç bişey asla yapmazdım ıyk.

0|0
    0|0
  • Psikopatca.Ama merak ettim filmi izleyeyim bari.

0|0
    0|0
    • Korku filmi vb. değil aslında dram yönü çok ağır ben katile üzüldüm. Her şeyi aşk için yapıyor.

• O yasda ki kadın ;nasıl bi bunalıma girmiştir sadece tahmın edebilirim.Daha çok genciz dostum :)

Erkekler Ne Diyor 1

• sağlam karakterli birininde filmini cevirmezler ki

1|0
    0|1
    • Emin misin ? Genelleme yapmadan düşün bence !

• sence bu filmin konusu kadın saglam karekterli mi ?

ayrıca % e bölersen adam akıllı karakterleri anlatan film az bulursun

Yükleniyor...