Eşinizle ayrıldığınızda çocuklarınızın velayetini ister misiniz erkekler ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bu konuda fikriniz ne 5 yaşındaki çocuklarınızın velayetini erkek başınıza alırmısınız yoksa küçük çocuğun yeri annesinin yanımıdır fikriniz ne bu konuşa ben erkek arkadaşımla bunun konuşmasını yaptım ve çocuğu ben alırım demişti kendi çocuğumu vermem demişti sizin fikirlerinizi merak ediorum bu konuda

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Evlenio Ayrılmak cok kötü birşey :(

0|0
    0|0
    • napardın bu durumda cocuk bende kalsın dıebılırmısın ?

• ya evet ama ondan hayır gelmez

• Ya neden gelmesin. Önce bir evlenin de sonra sorunu soruver :p

• Eşimde kalmasını isterdim

1|0
    0|0
    • mantıklısı bu erkegın boyle dusunmesı cok vahım

• isterim tabiki.

0|0
    0|0
    • Annenin hakki degilmiki

• annenin hakkı ama almak için elimden ne geliosa yaparım

• Sende benim erk.arkim gbi dusunuosn oda ayni yaniti verdi

• ayrıldıktan sonra bir öenmi yok çocuğun kalsın onda...

0|0
    0|0
  • tahminime göre almazdım çocukla ugraşamazdım

0|0
    0|0
  • kimse ayrılmasın :S:S

0|0
    0|0
    • ayrılsın demıorum boyle konuda ne dsunur bır erkek cevap lutfen

• bılmıorum tıksınırom 4 senemı verdım ona

• evlensek ayrılmayı o zaman düşünürüz :D

0|0
    0|0
  • Ayrılmam ki ben ya ayrılık konuşmak istemiyorum

0|0
    0|0
    • pekı bı erkek boyle dusunuyorsa vıcdansız degılmıdır

• Ya bişi diyemicem iki tarafta ister ki hep bende kalsın diye

• bılmem ben ayrılmayı dusunuyorum napım cok vıcdansızca geldı bes yasındakı daha subyan annesı olmadan nasıl yapar

Kızlar Ne Diyor 4

• Annede kalmalı.

0|0
    0|0
  • herkes çocuğunun kendin de kalmasını ister ama anne de kalması daha mantıklı babasıyla hep görüşüp vakit geçirebilir tabi anne sorumluluk biliyosa

0|0
    0|0
    • tabı ama bana oyle konusması cok agrıma gıttı terk ettım mekanı

• anen ya beter olsunlar tıksınıyorum boylelerınden

• Genelde erkeklere verilince baba bakmioki..babaanne veya hala bakior..bu yuzden cocuk anneye verilmeli ve baba istedigi zaman gidip gorebilmeli..zaman gecirmeli cocukla..cocuklarin hem anne hem baba sevgisine ihtiyaclari var

0|0
    0|0
    • bana cocuk bende kalır sabah gorursun aksam ben yatarım ccuklarımla dedı o anda dunya basıma yıkıldı:(

• Canim :)

Siz daha evlenmeden ayrilmayi konusuorsunuz..ama buda iyi oldu..en azindan nasi dusuncede oldugunu biliorsun..

• saol yorumların ıcın bırden oyle bı soru geldı aklıma evet dusuncelerını anladım ummazdım

• malesef kötü bir vaka türkiye şartları kadın için zor ama ayrılmış kadın için daha zor kadın eger çalışmıyorsa çoçugunamı baksın kendinemi bir sığınak bulsun çoçougundan ayrılmak istemiyor erkekler bu konuda rahatladıkça rahatladı maşallah veriyorlar çoçugu anasına iç kuruşta nafaka böylesi pek ala çünkü çoçuklu bir bir adama kadınlar kabul etmiyor ondan sonra kendi 45 inde 25 inde bir kızla evlenip hayata devam bunlar acı ama gerçek olanlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...