Yaşıtım değilsin sen sevimli tatlı çocuk..

aynı okuldan bir çocukla tanıştım aynı zamanda alt komşumuz benden 4 yaş küçük ama hoşuma gitmiyor da değil benden hoşlandığını direk bana söylemedi.arkadaşım burç yorumlarını okurken yengeç burcundan birinın hoşlandığı yazıyordu o da benim benim dedi ama benden mi bahsediyor bilmiyorum tabi bide otururken başımdan öptü bilmiyorum emin olamadım gerçekten hoşlandığına geyikte olabilir yani bide 4 yaş küçük birinden hoşlanmam normal mi aslında asıl sorum bu biraz uzun oldu ama kusura bakmayın cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence insanların kendinden küçü yada kendinden büyük kişilerden hoşlanması çok normaldir.Azda olsa çevremizde bunların örnekleri vardır,şahit olmuşuzdur yani.Önemli olan duygular ve kafa yapısı.

0|0
    0|0
  • Aşkın yaşı yoktur :D

0|0
    0|0
  • ben kendimden 4 yaş büyük birinden hoşlanmıştım o benden hoşlanmadı -_-

0|0
    0|0
  • Yaş önemli. 16 yaşındayken 12 yaşında birinden hoşlanıyosan sıkıntı vardır. :D Ama 28 iken 24 yaşında birinden hoşlanman gayet mantıklı.

0|0
    0|0
  • aşkın ve sevmenin yaşı yoktur ama bunları hisstmiyorsanda ... çocuk büyütmenin manası yok...

0|0
    0|0
  • yaşınız kaç yazmamışsın

0|0
    0|0
    • 24

• aslında bu yaşlar da ki 4 yaş farkı o kadar önemli değil değil gibi duruyor ama tercih senin arkadaş ilerleyen zaman larda ilişkiniz bir rayına oturacaktır bu ray da iki cinsi birbirine yaklaştıran ray olacaktır bence...

• ya duyguları için bir şey söyleyemem ama işini biiliyor

0|0
    0|0
  • yaş kaç yaş?

0|0
    0|0
  • sızınkısı de lıselı hıkayesı

0|0
    0|0
  • SAçmalama. böyle birşey yapma da. derslerine calış.

0|0
    0|0
  • Al kendin büyüt yenge.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...