Evleneceğiniz kızın acık mı kapalı mı olmasını istersiniz?

eşinizin acık mı yoksa kapalı mı olmasını istersiniz yorumlarınız...?

0|0
8|28

En İyi Erkek Görüşü

• Eşim olacak kişinin kendisine bırakırım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• çarşaflı olmalı.

o değil de karakter önemli , denge olsun giyimi düzgün başı açık olsun kapalıyla yapamam gibime geliyor. ben o kadar sert mizaçlı değilim

0|0
    0|0
  • Beyni kötülüğe kapalı olsun saçı çokta fark etmez.

1|0
    0|0
  • Dekolte tutkusu olmasın yeterli. Kapalı veya açık olması onun tercihi ve bunada saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • açık veya kapalı farketmez.sonuçta o benim olmus bende onun.karı kocasın sonuçta anne babanın yanında olamadıgın kadar rahatsın. en saf halıyle o senın karsında sen onun

0|0
    0|0
  • kendi isteğine bağlı... ben onu seviyorsam severek evleniyorsam zaten onu olduğu gibi kabullenirim...

0|0
    0|0
  • Kendisi nasıl istiyosa..

1|0
    0|0
  • Açık olmalı çünkü bana ters geliyor.Kimisi de kapalı ister çünkü daha namuslu olduğunu düşünür ama ne kapalılar var...

0|0
    0|0
  • acik olsun, bence ama herseyden once guvenilir biri olsun

1|0
    0|0
  • Kapalı isterim . Evlenince o günah artık ana babaya değil kocaya yazılır ..

1|1
    1|0
  • Edepli olsun.

0|0
    0|0
  • bilinçli bi şekilde kapalı olmasını bilinçsizce değil

1|0
    0|0
  • güzel giyindikten sonra açık kapalı farketmez... Giydiğini kendine yakıştırsın kısacası...

0|0
    0|0
  • Açık olsun isterim.

0|0
    0|0
  • inancı doğru olduktan sonra ne önemi var kapalı yada açık olmasının ne açıklar var kapalıdan daha beterler ne olduğunu bilsin nerden geldiğini bilerek yaşadıktan sonra açık yada kapalı sorun deiğildir...

0|0
    0|0
  • annemleri n yanda kapalı isterse dısarda acabilir

0|0
    0|0
  • bilmem ne önemi varki

1|0
    0|0
  • Aptal olmasinda, o onemli degil

1|0
    0|0
  • kapalı ama öyle evlendikten sonra değil orijinal kapalı

1|0
    0|0
  • kapalılara saygım sonsuz ancak ne biliyim bişi demiyim şimdi ama açık olacaktır.

1|0
    0|0
  • Açık olmalı..

1|0
    0|0
  • Alşları kapalı olmasn!

0|0
    0|0
  • acık

0|0
    0|0
  • Kapalı olması tercihim ama açıkta olabilir.

0|0
    0|0
  • acık yada kapalı sorun degil sorun olan yaptıgı kendi secimi olsun ve adabı ile yapsın

0|0
    0|0
  • once ınsan olsun sonra durust ve guvenılır olsun

0|0
    0|0
  • Açıx.

0|0
    0|0
  • start/stop tuşlu olsun

link

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• allah'la benım aramda olan birşey bu eşim kendıne düşen görevı yerıne getırmek amacı ile kapansan ıyı olur yada ben kapalı olmanı ıstıyorum der ve bıter. ben ıstemedıkten sonra kımse kapalı olmazsan almam yada evlenmem senle dıyemez evlenmesın zaten böyle bi insan benle. herkezın kendı aklı iradesı var herkez biliyor kabalı olunca namuslu olunmuyor

0|0
    0|0
  • sol görüşlü insanlar açık isterler sağ görüşlü insanlar genelde takmaz bu durumu

0|0
    0|0
  • Pif.

2|0
    1|0
  • Pof.

2|0
    2|0
  • Eger türbani süs olarak takacaksa; acik olmasi daha iyi erkekler icin.

1|0
    0|0
  • gizli kapalısın bence ve erkeklerin fikirlerini merak ettin sanırım

0|0
    0|0
  • Kapalı, sadece ben görebileyim.

0|0
    0|0
  • şu an tamda bu durumdayım ben erkek arkadaşım için sorun yok açık yada kapalı olmam ama ailesi istemiyo beni açık olduğum için we çok büyük sıkıntılar sıkıntılarr:(:( erkek arkadaşımda ailesine saygısızılık yapmak istemiyoo beddua etmelerinden korkuyo :(:(açıkcası

0|0
    0|0
Yükleniyor...