Dünyayı ele geçirmeye gücünüz yetebilseydi buna hangi ülkeden başlardınız ve bunu kiminle yapardınız ?

arada bir saçmalasak fena olmaz hani :D hayat boş eğlen coş

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• dünyayı ele geçirmek için kendi nefsini ele geçirmen yeterli...

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 17

• israilden başlar fıransa ingiltere amerika olarak devam ederdim... efendimizin s a v.. duası yanımda olsa yeterli

3|1
    0|3
  • Öyle bir gücüm olsa herkesi barış içerisine sokardım :) Gerek yok zulme..

Saçmalarsak, Arabistan'da ün salmış olan, birden fazla kadın alma zorunluluğunu farklı boyuta getirir, tüm ülke cumhurbaşkanlarını/yöneten kişiyi kadınsa kendime alırdım erkekse karısını kendime alırdım, tüm dünya benim olurdu nihihih :D

0|0
    0|0
  • kuzey kore kesinlikle bir de israil.

0|0
    0|0
  • Çinle başlardım.

0|0
    0|0
  • Bizim fırlama arkadaşlarla paristen başlarım :D ne oldu la romantikler kaçıyonuz öyle diye alay ederdik :d :D

0|0
    0|0
  • çin ya da hindistan

0|0
    0|0
  • israilden başlar amerikadan çıkardım

0|0
    0|0
  • Trinidad Tobago'dan başlardım ve bunu Kibariye ve Dilberay ile yapmayı isterdim.

0|0
    0|0
  • israille başlar akıllarını başlarına devşirirdimm.. sonra rusyayı el geçirirdim erkeklerin hepsini kovardım :D

0|0
    0|0
  • Almanya :) :)

0|0
    0|0
    • Vize falan işlerinde cok sorun cıkarıyolar uyuz oluyorum bir çok insanıda hormonlu gıcık oluyorum tabiide en büyük sebebler degil yani dedgn gibi imkaım olsa binlerce sebeb yazarm

• israilden başlardım.çünkü dünyaya yaşattıkları zulüm yetyer artık.yanımda birinin olması şart değil.

1|0
    0|0
  • öle bi gücüm olsa önce seni ele gecirirdim. dünyam sensin ;)

0|0
    0|0
  • israilden başlardım amerikaya kadar neresi varsa artıkın :D:D

0|0
    0|0
  • Amerika ahahaha :):)

0|0
    0|0
  • las vegasa gider orada karar verirdim :)

0|0
    0|0
  • Ukraynayı ele geçirsem yeter

0|0
    0|0
  • Yanlız fıstık hanım sen bu kullanici ismi ile burada durursan sizi fazla yaşatmazlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çini yakardım

0|0
    0|0
  • Açıklama o kadar iğrençi soruyu yanıtlayasım kaçtı

0|0
    0|0
Yükleniyor...