Fitness a baslayacagim? Detaya gelin?

Fitness saloarinda bayan erkek ayrimi oluyor? Gidenlere soruyorum hic gitmedigim icin. Bir de nasil bulabilirim en yakin fitness yeri falan

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• O salona göre değişiyor zaten salonları gidince seni gezdirip gösteriyorlar bilgi veriyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Salondan salona değişebilir. Birçok salonda erkek/kadın ortak alanda çalışıyor. Fitness yerini internetten araştırabilirsin ama sana tavsiyem mahalle içi salonlar daha uygun oluyor.

0|0
    0|0
  • Bazı salonlarin ayrı bölümleri var bazılarının saate göre kadin/erkek olabiliyor ama çoğunluk karışık. Eğer karışık olana gideceksen elit bir yer olmasına dikkat et yinede bayanlar için karışık tavsiye etmiyorum. İstanbul'da relax diye şubeleri olan bir salon var tam olarak hangi semtlerde var bilmiyorum ama bayanlar için ayrı şubelerinin olduğunu duymuştum

0|0
    0|0
  • sadece kadınlara yönelik fitness salonları var
    eğer üniye gidiyosan ona yakın spor salonlarını tercih edebilirisin öyle yerlerde genelde hep öğrenci oluyor zaten
    google amca var oradan arayıp herşeyi bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Ayrı değil

0|0
    0|0
    • Yanlız şöyle bişey var bildiğim kadarıyla belediyeye ait olan yerler ücretsiz ve bayanlarla erkeklerin günleri ayrı

• Ayrı değil. Herkes aynı yerde.
    Salondan salona değişebilir

0|0
    0|0
  • Gizli bacım erkeklerle kadınlar bir arada salonlar var sadece kadınlar için salonlar var. Nasıl bulabilirim'e gelince gizlisin ve şehir falan belirtmemişsin yardımcı olamayız.

0|0
    0|0
  • Herkes ayni yerde

0|0
    0|0
  • olmuyor tabi

0|0
    0|0
  • Ayrı olanda var karışık olanda, en yakın yeri internetten bulabilirsin

0|0
    0|0
  • ayrı olanlar da var birleşiklerde

0|0
    0|0
  • güzel bir ortam var hem fit kalıyorsun hemde degişik bir ortam

0|0
    0|0
  • ilk gün aynadan foto çekinmeyi unutma

0|0
    0|0
  • Salondan salona değişebilir.
    Çık dışarı biraz gezin bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ayrı ya da birleşik yerde çalışabilirsiniz zaten hicbir kadına bakılmıyor abaza falan yok oralarda

0|0
    0|0
  • sende gram yag yoktur hacı abla ne fitnessi

0|0
    0|0
  • Gündüzleri git.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimi fitness salonları sadece bayanlar için oluyor. Genellikle kapalı bayanlar orayı tercih ediyorlar. Ya da kimileri saatlere göre bayanları ya da erkekleri alıyor.

0|0
    0|0
  • Ayrı olanlar da var ama spor salonlarının geneli karışık oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...