Tribünde kadın olmak hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar maçlar başlıyor. Biz de arkadaşımla 2 kız bu sefer cafede oturup izlemek yerine tribünde canlı izlemek istiyoruz maçı. Sizce gitmeli miyiz yani herhangi bir sorun yaşamadan keyifle maçımızı izler miyiz ya da bu şekilde giden var mı?

• Evet , neden gitmeyesinizki?
    70% (50)41% (15)60% (65)Oy Ver
  • Belki , yanınızda erkekler olması şartıyla
    21% (15)35% (13)26% (28)Oy Ver
  • Hayır
    9% (6)24% (9)14% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|16

En İyi Kız Görüşü

• 4 yıl boyunca kombine sahibiydim. Yeni Açık'tan Beşiktaş Tribünleri. Sonrasında Stad yıkıldı Almamaya başladım ama gittim taa ki Passolig çıkana kadar. En son Beşiktaş-Arsenal maçına gittim, bir daha ki kombinemi de Stad bittiği zaman alacağım! Yönetimin uyduruk tarihlerine güvenmiyorum.

Kadın-Erkek ayrımı gözetmeksizin imkanı olan takıma destek olmak adına maçlarına gitmeli.

1|1
    0|1
    • peki hiç maçta hoş olmayan bir durum yaşadın mı

• Yaşamadım. Kolay kolay da yaşanmaz zaten. İlla ki 40 bin insanın içinde çürükler vardır ama inan o kadar azlar ki cesaret dahi edemezler. Öyle bir durum karşısında oradan sağ çıkamaz..

• Helal be karteliçe 😍 Beşiktaş'ımızın senin gibi kadın taraftarlarına ihtiyacı var 😄

Erkekler Ne Diyor 16

• taciz vs olmaz.. insanlar bunu farkettiği an , bacım mantığıyla, o taciz edeni oradacıkta linç eder çünkü.. kale arkası pantaların arasında da maç izlemeyeceksin tabi.. numaralı tribünde olacaksın.. ve mümkünse yanında erkek de olsun.. kim ne derse desin..30.000 erkeğin içindesin.. küfür vs ye alışık olacaksın.. olası bir tartışmada, yanında erkek olması iyi olur.. öfkeli kızların , karşı takım taraftarlarıyla atıştıklarına şahit oldum pek çok kez.. yanında erkek olsun yine de.. ama bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Burası Türkiye daha geçen yıl gördünüz bir çocuk fenerbahçeli diye sırf bıçaklanarak öldürüldü, birbirlerini yemek istiyolar maç esnasında ve tabi heryerde olduğu gibi oradada sapıklar olur en ufak dalgınlıkta fortlanırsınız sıkışma darp yaşanabilir başınıza birşey düşebilir...
    Aynı takımı tuttuğun için tanımadığın birine güvenemezsin bir bayan sakin bir kafede maç izlemeli...

0|0
    0|0
  • AdanaDemir spor maçlarına gidenler var :)
    birşey olduğunu duymadım
    ama şahsen ben gitmiyorum bilmiyorum yani o ortamı :)

0|0
    0|0
  • Gidecegin bölüme gore değişir
    Kale arkasında rahat edebileceğiniz kaç stat var Turkiyede

0|1
    0|0
  • beşiktaş-trabzon maçında tribündeyim
    hobaaaaaaaaa

0|1
    0|0
  • HANİ kadın - erkek eşitti..
    GİDİN.

1|0
    0|0
  • tribünde kadın sahaya inince erkek falan mı oluyor onu anlamadım ama insan heryerde insan hayvan da heryerde hayvan kalabalığa girince hayvan cinsine maruz kalma oranın artıyor haliyle öyle bir durum var ;)

0|0
    0|0
  • benim arkadaşım beşiktaşlı. beşiktaş tribününde tanımayan yok onu. kale arkasında. git tabi doyasıya bağır oyna. normal durumlar bunlar.

0|0
    0|0
  • fb maclari guzel oluyor kiz cok oluyor. diger takimlar bildgigin hanzo hiyar dolu. fb limisiniz? hem yakisikli futbolcumuzda cok fb macina gotureyim sizi. fenerumdan alisveriste yaparuz size. disi kanarya olursunuz :)

0|0
    0|0
  • Çok iyidir.. Gitmeli kadınlarda tabikide.. Belki o zaman tribünler çiçek açar..

0|0
    0|0
  • belki numaralı olur

0|0
    0|0
  • Sağ salim girebilirsen sorun yoj

0|0
    0|0
  • Çarşı Grubunda kadınlar baş tacımızdır ve herzaman onlara saygımızdan dolayı ağzımızı bozmayız.

0|0
    0|0
  • Kartaliçelere Kocaeli UniBJK den Sevgiler :)

0|0
    0|0
  • Arkadan dayayan olur bacı gitme.

0|0
    0|0
  • evet gönül isterki medeni bir şekilde kadın erkek herkes gidebilsin ama bence bayanlar gitmemeli bu ülkede neden mi?
    Şahsen küfürün kavganın tacizin bol olduğu bir yere ben kızların gitmesine karşıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Dogru duzgun taraftar olabilecek tezahuratlara katılıp takımınızın arkasındaki itici guc olabilecekseniz gidin. Yoksa yer işgal etmeyin derim.

0|1
    2|0
  • A görüşü hiç bir sıkıntı görmedim.

1|0
    1|0
  • Ben sürekli gidiyorum, şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım. Ama tabi taraftar kalitesi de çok önemli, hangi takımın tribününde olacağını bağlı..

1|0
    0|0
  • A dedim

0|0
    0|0
  • Gidersin. Birsürü kız arkadaşım var her sene kombine alan. Holigan falan değilsen hiç bir sıkıntı olmaz. Yanında erkek olmasına gerek yok

0|0
    0|0
  • Neden gitmeyesiniz ki. Gidin.

0|0
    0|0
  • Ben gittim de yanında erkek olması lazım cidden. Mal mal durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Her türlü insan oluyor orada.

0|0
    0|0
  • Tabiiki de gidin, erkekler gidebiliyorsa siz de gidebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Git tabi ki. Benim imkanim olsa bende hep giderdim :)

0|0
    0|0
  • kadın gücüüüü!

0|0
    0|0
  • Yanınızda erkek olurda daha güvenli olur

0|0
    0|0
  • Evet gidebuilriisniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...