Hayat kadınıyla evlenir miydiniz?

Başka erkeklerle para için birlikte olan bir kadını eşiniz olmasını düşünür müydünüz?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• valla guzel bır cıkarımda bulunmussun.zaten cogu erkek son zmanda bakıre olmayan kızla evlenmıyor mu aradakı fark ne sorarım sıze bırısı ekmek parası derdınde oburu? ben hala cevabını bulamadım ya sız...bakır kaldım sımdıye kadar bır kızı sevdım durust davrandı ve ondan ayrıldım.karsıma hıc bır zman boyle kız cıkmassa gecmısı de madem bırakıp ruh bekaretıne bakcam boyle kız alasıya genelevden alırım daha ıyı.gecmısı daha fazla kabarıktır ama daha fazla tutnur sana hıc degılse..simdi benı eksıleyebılırsın

1|2
    0|0
    • hiç tavsiye etmem ailenle aran bozulmasın sonra allah korusun

• obur evlenen kızlarda zaten yapmıs.bır turlu karsıma kendım gıbı bırısı cıkmıyor.nıye sevgılısıne verıp bekaretını aldırıp orda burda herkesle yatıp sonra durustuz dıye gezen ınsanlardan daha cok saygım var genelevdekı kadına kımse kusura bakmasın

• ben bir bayan olarak oldukça hak veriyorum bu konuda

Erkekler Ne Diyor 20

• bir arkadaşım hamile bıraktı her şey oldu ve sonunda ayrıldılar. çocuk da arada kaldı

düşünmem , midem bulanır o kadından

0|1
    0|0
  • Eğer dini inancın güçlüyse evlenirsin çünü onu o hayattan alıp o durumdan kurtarıyosun yani dini açıdan çok büyük sevap öyle bir hanımla evlenmek ki çoğu erkek namus davasına takılır ama çoğu boş insan bacak arası bulsun atlar ama iş erkekliğe gelince namuslu kız ararım derler bizim aklı kıt kızlarımızda bu maymundan gelme beyinlilere inanırlar sonuç olarak kimse kimseye karışamaz bu devirde sokakta ki yüzsüz adi insanlarla mı evlenmek yoksa genelevde ki biriyle mi evlenmek kimse kusura bakmasın o insanlar keyfi olarak o işi yapmıyo bizim erkeğimiz erkekliğini sadece bacak arası olarak görüyo pek birey beklememek lazım

1|1
    1|0
  • aşık olup veyda kurtulmak isteyen kadınlarla evlenip onları ordan çekp krtran ınsanlar gördm nekdarı doğru ne çin evlendıler tam bilemiycem ama var yanı, ben olsam evlenmem

1|0
    0|0
  • kime sorsan düşünmem der inanmaz kimse o insanın geçmişine geri dönmeyeceğine

bana sorarsan bir istisna olabilir, ama çok zor

1|0
    0|0
  • ben bunu kaldıramam

1|0
    0|0
  • Hayır, böyle meslek olmaz.

2|0
    2|0
  • niye olmasın ki birileriri mutlaka evleniyor

2|1
    0|0
  • ben evlenmezdim. öyle bir kadınla evlenmek için ya çok sevmiş olmak gerekir yada çok hoşgörlu olmak gerekir.seviştikten sonra yataga uzandıgında acaba daha önce kaç kişiyle sorusunu sormak gelir bütün erkeklerin aklına.onun için beni tarzım degil.ama sunu söyleyım o kadınlar dünyanın en zor işini yapıyorlar.

0|1
    0|0
    • Teşekkürler fikirleriniz için hepsini toplatırdım ortadan kaldırmak lazım

• Evde sürekli yatıp baba parası yiyip o partiden bu partiye giden kız türünden daha hayirlidir.

2|1
    0|1
  • Günümüz gençliğnde zaten hayatkadınlığı yapmayan pek azdır. Arada ince bir çizgi var. Biri fahişelik yapar, öteki sevdiği için yatar. Birinin adı kötü lanse edilir; öteki herşey sevdiğim için der. Aslında arada ciddi bi fark göremiyorum. Herkesin fikrine saygı duyarım ama benimsemek zorunda değilim. Aynı şekilde siz de...

0|0
    0|0
  • Hayir kesinlikle evlenmezdim

1|0
    1|0
  • kaderde karşımıza ne çıkarır belli olmaz bu yüzden büyük konuşmamak lazım nasıl bi kadın bir jigoloyla evlenme konusunda tereddütte kalırsa erkekde hayat kadını için aynı tereddütte kalır ama düşüncem olumlu degil çok zor bi karar olur

0|0
    0|0
  • Asla evlenmezdim

1|0
    1|0
  • P.zo muyum ben niye alcam öyle karıyı .

0|0
    1|0
    • insanın başına ne geleceği belli olmaz hayat büyük konuşmamak lazım

• Ben evlenmem bu büyük konuşmak diil kendimi tanıyorum aşk falan farketmez öyle biriyle evlenmem

• büyük konuşmayım ama hayırrr

0|0
    0|0
  • vizitesini bilmem lazım 10 tl'ye yatan da var 10 bin liraya veren de ;))

0|0
    0|1
  • peki sen bir pezoyla evlenirmiydin?

0|0
    0|0
  • o yolu bırakmasını isterdim ki zaten seven insan sevdiğinin yanına sığınır. Zaten ben de para var niye birlikte oluyomuş ki elalemin adamıyla :)

1|0
    0|0
  • Ben düşünürdüm,düşündümde başka sebeplerden ayrılmıştık..

0|0
    0|0
  • Asla asla dememek gerek. Şu sitede bile hayat kadınının parayla yaptığını her önüne gelenle bedavaya yapan bir sürü pembeli üye var.

0|1
    0|0
    • sende onlarla birlikte olanlardan birisin galiba;)

• Siteden 1 i evli 3 kişi ile seks yapma durumum oldu. Üçüyle de yapmadım. Biri de bakireydi üstelik

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...