Şu sıra yediklerimi nasıl telafi edebilirim :( ?

diyetteydim yani dikkat ediyodum en azından ama su 3 gündür pasta yedim ve biraz ekmeği kaçırdım nasıl telafi edebilirim bunlarıııııı?

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Sen hep boyle devam edeceksin bosver etme diyer falan da yapma bence bu dan sonrada boyle olacak cunku :)

0|0
    0|0
    • :D deme öyle olmaz yaaaa

• Başta üşendin açıklamaya bizide böyle konuşmaya ittin şimdi de böyle oldu neyse o zaman devam et yılmak yok durmak yok daha çok çalışacağız ha gayret :) bak bu gazı kimseye vermem :)

• :D tamam o zaman

En İyi Kız Görüşü

• Aksam yemeklerinde sadece yoğurt ye çorba iç

0|0
    0|0
    • yani böyle tatlı filan yediğimde akşam yemeği yemeyip bol su içiyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• koşcaksn baska carenmi var. koş su iç koş su iç

0|0
    0|0
    • hergün yapıyorum sporumu en az 2 litre su içerim hergn

• gitmedim mi sanıyorsun :D
      iyi araştır bu yüzden ölen insanlar var

• bak koşma mesafene bagli diyorum iyi oku yazdigimi :D

• yakarak git dışarıya yürüyüş yap

0|0
    0|0
    • hergün yapıyorum sporumu

• dahada fazla yapıcan ki telafi edesin

• yani böyle tatlı filan yediğimde akşam yemeği yemeyip bol su içiyorum

• Are u skinny fat

0|0
    0|0
  • kulaklığı tak 5 saat boyunca yürü ve koş belki yarısını ya da çeyreğini yakarsın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne yaptın sen 😊3 gün pasta...
    1 gün hafif gün yap az ye sık ye benim arkadaşım diyette diyor ki en önemli açlığı hissedince yemek yiyemek ve tatlıyı saat 12 öğlene kadar yiyemek.

0|0
    0|0
  • Bir şey yerken kendine de ; eğer bunları yemezsen alabilceğin kıyafetleri düşün falan de motive et kendini

0|0
    0|0
    • :D ya ama tatlı kıyafeti eziyor şimdi normalde dikkat ediyorum hatta fazla sıktığımdan dolayı kendimi yeme yeme diye en sonunda yeter artık diyip tatlı krizine girdim şu 3 gün böyle yedim şimdi pişmanlığı vurdu tabi :D

• O bir kiloyu daha verinceki mutlulukmu yani aynaya bakınca güzel gözükmekmi yoksa bir sürü boş yere sağlıksız şeymi? :D Böylede düşün

• hhaha :D evet öyle ama insan bazen dayanamıyor işte ama kararlılığıma döndüm geldim kendime :D

• Abartmayin ya ne olacak sanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...